Новини

Привітання ректора з Міжнародним днем студента

Ажиппо Олександр Юрійович

ректор ХДАФК з 2012 р., доктор педагогічних наук, професор, член секції з фізичного виховання і спорту при НАПН України

Ректор Ажиппо А.Ю.

Шановні студенти!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем студента – святом тих, хто відчуває потяг до знань, усього нового і незвіданого. Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Студентські роки — цікавий, веселий і водночас відповідальний етап у житті кожної людини. У цей період відбувається становлення фахівця, формування світогляду, ідеалів, переконань. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях значною мірою залежить майбутнє України.

Пишаюся здобутками наших студентів у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, чемпіонатах світу, олімпіадах, універсіадах, а також в інтелектуальних та творчих конкурсах.

Приємно спостерігати за зростанням попиту на здобуття вищої освіти саме в нашій Академії, адже творчо мислити, втілювати у життя найсміливіші ідеї та проєкти, висувати перед собою мету і досягати свого – саме таким має бути гасло сучасного студента, саме до цього вас закликають наші викладачі.

Бажаю примножувати свою енергію, неодмінних успіхів і нових досягнень у науці та спорті, міцного здоров’я, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Будьте відкритими до знань, здобувайте їх вперто і відповідально.

Зі святом!

uk Ukrainian
X