Привітання ректора з нагоди – Дня Соборності України!

Шановна спортивна родино!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найвеличнішого свята – Дня Соборності України! Ідея соборності, спільної, злагодженої держави була і є однією з найзаповітніших мрій українців протягом багатьох років.
Як відомо, 22 січня 1919 року увійшло до національного календаря як велике державне свято, коли перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Значення Акта надзвичайно важливе, оскільки він наочно продемонстрував неможливість роз'єднати український народ, протиставити українців один одному, змусити їх служити чужим для них інтересам.
Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! День Соборності назавжди буде джерелом упевненості у нашому кращому майбутті, що зросла і зміцніла у віковій визвольній боротьбі українського народу.
Усім серцем бажаю миру, добра і благополуччя, порозуміння і згуртованості. Міцного здоров’я, добра, щедрої долі та подальших успіхів у всіх справах. Нехай кожен зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.