Привітання ректора з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ректор Ажиппо А.Ю.

Шановна спортивна родино!

Від усієї душі вітаю з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Новорічні свята – це завжди новий крок у майбутнє, нові надії і сподівання, радість зустрічі з рідними та близькими, тепло родинного вогнища, любов і турбота про близьких людей. Незважаючи на те, що 2020 рік був досить неоднозначним, іноді непередбачуваним, у ці дні ми відчуваємо душевний підйом і гордість за успіхи, досягнуті в цьому році – наукові конференції, захищені кандидатські дисертації, перемоги в конкурсах та численних спортивних і культурних заходах.

У переддень Нового року щиро дякую колективу науково-педагогічних працівників і співробітників, студентству за трудові успіхи та наукові здобутки, вірність і відданість рідній Академії, активну учать в усіх починаннях.

У ці дні ми завжди замислюємося над найзаповітнішими мріями, плануємо нові кроки. Тож я щиро вірю, що все омріяне неодмінно здійсниться у новому році, а ваша мудрість допоможе здолати усі негаразди.

Нехай ці чудові свята будуть радісними і щедрими, додадуть життєвих сил, окрилять душу. Хай завжди поряд будуть вірні друзі, удача й успіх, а в домі – світло та радісно від любові і добрих новин. Зичу здоров’я та сил, творчого натхнення, духовної величі та сімейного затишку!