Робоча нарада  щодо організації проведення Міжнародного дня студентського спорту  20 вересня 2018 року в м. Харкові.

13 вересня в приміщенні Малої зали Харківської обласної державної адміністрації відбулася робоча нарада із заступником голови ХОДА А.В. Бабічевим  щодо організації проведення Міжнародного дня студентського спорту  20 вересня 2018 року в м. Харкові.

Захід відбудеться за підтримки Харківської обласної державної адміністрації за участю голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної, керівників Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, громадських та політичних діячів.

Під час засідання обговорено нагальні питання щодо  умов  проведення Всеукраїнського заходу та значущість події з погляду розвитку студентського спорту в Україні.

Захід відбудеться під керівництвом Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області (керівник Ажиппо О.Ю.) разом із Харківським обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  (начальник Кривенцова О.М.)

 

Прес-центр Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Харківській області