Обласні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів закладів вищої освіти Харківської області з гирьового спорту

20 та 21 листопада 2019 року в м. Харкові на базі Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва відбулися обласні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів закладів вищої освіти Харківської області з гирьового спорту. За перемогу змагалися 18 команд з 16 закладів вищої освіти. 
Вітаємо команду Академії, яка посіла ІІ місце, та переможців і призерів – особисто!І місце:Федяй Олег – студент магістратури МД-24 групи кафедри важкої атлетики та силових видів спортуСідякін Родіон – студент 14 групи кафедри важкої атлетики та силових видів спорту.
ІІ місце:Харковець Іван – студент магістратури МД-24 групи кафедри важкої атлетики та силових видів спортуСкидан Леонід – студент 48 групи кафедри інформатики та біомеханікиБілик Діана – студентка 24 групи кафедри важкої атлетики та силових видів спортуПузіра Артур – студент 1.10 групи кафедри теорії та методики фізичного виховання.