Проєкт: «Самодіагностика раку молочної залози у молодих українок».

Харківська державна академія фізичної культури спільно з Товариством AZS WSG (що входить в склад Групи WSG, Бидгощ, Польша) та Житомирським державним університетом імені Івана Франка, Хортицькою національною навчально-реабілітаційною академією, Херсонським державним університетом й Львівським державним університетом фізичної культури імені Івана Боберського бере участь у проєкті під назвою «Самодіагностика раку молочної залози у молодих українок».

Проєкт передбачає, у результаті його реалізації, зменшення кількості пізнього виявлення раку молочної залози шляхом навчання самодослідження грудей населення України (студенток та персоналу університету).

В проєкті передбачено тижневе стажування в Польщі (Бидгощ) по 3 представників від кожного університету (разом 15 осіб), що повністю фінансується з проєкту. Передання для кожного ЗВО спеціального навчального обладнання найкращих світових виробників і друкованих навчальних матеріалів, проведення навчання студентів та викладачів методам самодослідження молочної залози.

На квітень 2021 року заплановано проведення «Академічного дня боротьби з раком молочної залози» у кожному із ЗВО, в якому візьмуть участь провідні польські спеціалісти з лекціями, виступами та консультаціями.

Заплановано, що у проєкті візьме участь біля 10 000 осіб – студентів, викладачів і мешканців України.

Підтвердження присудження гранту можна побачити тут: https://programrita.org/wp-content/uploads/2019/04/lista-dofinansowanych-wiosna-2020.pdf