Робоча нарада з проведення заходів олімпійського уроку та Олімпійського тижня

За дорученням керівника Харківської державної академії фізичної культури О.Ю. Ажиппо відповідальні працівники взяли участь 21 серпня у спільній нараді спортивних керівників та представників спортивних товариств та відомств з нагоди проведення у м. Харкові 4 вересня в спорткомплексі КЗ ДЮСШ «ХТЗ» Олімпійського уроку.

Заходи Всеукраїнського Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку які щорічно проводяться Національним олімпійським комітетом за сприяння Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України на передодні святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні включені до плану спортивно-масової роботи Харківської державної академії фізичної культури.

Також за порядком денним обговорені питання про увіковічення пам’яті Зуба В.М. та Філя С.М. з встановленням меморіальних дощок на будівлі учбового корпусу Харківської державної академії фізичної культури.

Протягом вересня святкові заходи відбудуться у всіх спортивних організаціях області та навчальних закладах системи освіти.

Прес-служба Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області