Науково-практичний семінар «Психолого-педагогічні аспекти виховання та навчання дітей з розладами спектру аутизму»

18 лютого 2020 року в стінах Харківської державної академії фізичної культури пройшов науково-практичний семінар «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З РОЗЛАДАМИ СПЕКТРУ АУТИЗМУ» для працівників психологічної служби закладів освіти Індустріального району. Семінар організовано кафедрою педагогіки та психології за підтримки проректора з науково-педагогічної роботи Корольової Марини Вікторівни.

У семінарі взяли участь професіонали-практики, експерти галузі, психологи, соціальні робітники, викладачі та студенти Академії.

Семінар розпочала завідувач кафедри педагогіки та психології ХДАФК, кандидат психологічних наук, доцент Олена Гант з доповіддю «Про забезпечення реалізації права на освіту осіб з особливими освітніми потребами».

З темою «Організація інклюзивного навчання для дітей з аутизмом» на семінарі виступила викладач кафедри корекційної освіти та спеціальної психології Харківської гуманітарно-педагогічної академії, керівник БФ “Квіти Життя” та майстерні для підлітків з аутизмом “Art for Autism” пані Наталія Івашура.

Жваве обговорення викликала доповідь «Діагностика  розладів аутичного спектру в ранньому віці» практичного психолога Харківського обласного спеціалізованого будинку дитини №1 Юлії Алімової.

Випускниця Академії, спеціаліст з сенсорної інтеграції та проблем мови, викладач-практик з бальних танців для дітей з особливостями розвитку студії мови «Чудо рядом» пані Юлія Худаченко виступила з доповіддю «Особливості психічного розвитку у дітей з аутизмом» та провела майстер-клас на тему «Сенсорна інтеграція та її роль у житті дітей з порушеннями розвитку».

Всі учасники семінару отримали сертифікати.


Програма та учасники науково-практичного скмінару