Наукова конференція «Сучасні погляди студентської молоді на фізичну культуру, спорт та здоров’я людини»

 

28-29 листопада 2019 року в Харківській державній академії фізичної культури відбулася наукова конференція «Сучасні погляди студентської молоді на фізичну культуру, спорт та здоров’я людини». Понад 180 наукових доповідей надіслали  представники закладів вищої освіти Харкова, Дніпра, Львова, а також Польщі, Латвії та Словаччини. 

Свято студентської науки розпочав Голова оргкомітету, голова журі наукової конференції ректор Академії, доктор педагогічних наук, професор Олександр Юрійович Ажиппо. Вітаючи учасників конференції, ректор наголосив про важливість проведення такого масштабного заходу, який об’єднує в науковій дискусії студентів, аспірантів та молодих вчених.

Проректор з науково-педагогічної роботи Марина Вікторівна Корольова ознайомила присутніх з основними напрямками конференції та зазначила, що саме студентське середовище – майбутнє науки.

Під час пленарного засідання з вітальним словом та доповіддю «Сучасні тенденції у спортивному менеджменті» до учасників конференції звернувся директор Департаменту у справах сім`ї, молоді та спорту Харківської міської ради Олександр Сергійович Чубаров, а також із доповідями виступили  голова  Студентського парламенту Мякенька Анастасія, аспірантка Академії Анастасія Булат. 

      Подальша робота конференції тривала на секційних засіданнях за напрямками: «Олімпійський та професійний спорт: питання підготовки спортсменів та менеджменту», «Фізична терапія та здоров’я людини», «Психолого-педагогічні, інформаційні та оздоровчі аспекти у фізичному вихованні та спорті» та «Гуманітарні читання».

            Після засідань на всіх учасників конференцій чекав приємний сюрприз – відвідування майстер-класів у Міському центрі підтримки молодіжних ініціатив, де молоді науковці змогли ближче познайомитися один з одним у неформальній обстановці та поділитися враженнями від участі в конференції.

Наступного ранку весь науковий актив разом з модераторами секцій мали унікальну можливість відвідати навчально-бібліотечний комплекс Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, де оглянули зал рідкісних видань, рукописів та картинну галерею.

О 14:00 в спортивному комплексі Академії відбулася церемонія нагородження переможців наукової конференції. Ректор Академії Олександр Юрійович Ажиппо, проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент  Путятіна Галина Миколаївна, заступник голови оргкомітету та журі наукової конференції, доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, завідувач кафедри олімпійського і професійного спорту Харківської державної академії фізичної культури Мулик Вячеслав Володимирович висловили подяку всім учасникам конференції за активну участь, зацікавленість до наукової діяльності у розбудові фізичної культури і спорту та нагородили переможців.

Дипломи, подарункові сертифікати  та грошову нагороду отримали:

1. Пацеріна (Колесник) Олександра в секції здобувачів освітнього ступеня магістр «Олімпійський та професійний спорт: питання підготовки спортсменів та менеджменту».

2. Грунський Володимиру секції здобувачів освітнього ступеня магістр «Фізична терапія та здоров’я людини».

3. Целуйко Наталіяв секції здобувачів освітнього ступеня магістр  «Психолого-педагогічні, інформаційні та оздоровчі аспекти у фізичному вихованні та спорті».

4. Шевчук Олесяв секції здобувачів освітнього ступеня бакалавр «Олімпійський та професійний спорт: питання підготовки спортсменів та менеджменту».

5. Саєнко Денисв секції здобувачів освітнього ступеня бакалавр «Фізична терапія та здоров’я людини».

6. Маренич Ганнав секції здобувачів освітнього ступеня бакалавр «Психолого-педагогічні, інформаційні та оздоровчі аспекти у фізичному вихованні та спорті».

7. Іваненко Анастасія в секції здобувачів освітнього ступеня бакалавр «Гуманітарні читання».

8. Абашник Уляна в секції наукової конференції здобувачів освітнього ступеня магістр «Гуманітарні читання».

Відзнаки та грошові нагороди отримали:

  1. За «Науковий дебют» – Юзько  Катерина та Корольова Олександра.
  2. За «Ораторську майстерність» – Байрамов Арсен та Дем’яненко Дар’я.
  3. За «Найкращу наукову дискусію» – Блюхер Владислав та Казмирчук Андрій.
  4. За «Найкращу презентація» – Гребеник Владислав та Душкевич Вероніка.

        Також грамотами та цінними подарунками від Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області нагороджено переможців за «Найкращу змістовну магістерську доповідь»:

  1. Рой Анжела.
  2. Барбінова Євгенія.
  3. Андріїшина Олеся.