Академічна доброчесність: рекомендації щодо уникнення можливих проявів, виявлення та недопущення

20 жовтня 2020 року в Академії відбувся семінар “Академічна доброчесність: рекомендації щодо уникнення можливих проявів, виявлення та недопущення”, в якому взяли участь Рада молодих вчених, Студентське наукове товариство, науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти ХДАФК.
З вітальним словом до учасників звернувся ректор Харківської державної академії фізичної культури, д.пед.н., професор Олександр Ажиппо, який наголосив на важливості теми семінару і підкреслив, що проблема академічної доброчесності особливо гостро постала в останні десятиліття. Марина Корольова, к.ю.н., проректор з науково-педагогічної роботи Харківської державної академії фізичної культури зазначила, що академічна доброчесність – запорука якості вищої освіти, науки зокрема, і надзвичайно важлива для особистого розвитку кожного науковця, адже метою наукової діяльності є здобуття нового знання та внесок до своєї галузі.
Світлана Стадник, к.фіз.вих., помічник ректора з наукової роботи виступила з доповіддю “Академічна доброчесність як складова системи забезпечення якості освітньої діяльності”; Дар’я Окунь, к.фіз.вих., голова Ради молодих вчених ХДАФК розповіла про “Нормативну базу із забезпечення академічної доброчесності на національному та академічному рівнях” та Владислав Рожков, к.фіз.вих., керівник Студентського наукового товариства ХДАФК доповів про “Цитування та посилання в наукових роботах”.

Програма наукового семінару “Академічна доброчесність: рекомендації щодо уникнення можливих проявів, виявлення та недопущення”