Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, спринтерські дистанції) та Кубок України (етапи, фінал) (бігом, ІІІ-IV ранг) зі спортивного орієнтування, м. Київ

З 18 по 22 вересня 2019 року в м. Києві відбувся Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, спринтерські дистанції) та Кубок України (етапи, фінал) (бігом, ІІІ-IV ранг) зі спортивного орієнтування. Вітаємо студентів кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму із успішним виступом:

Данькова Олена, студентка 1 курсу, посіла  1 місце, 2 місце, 2 місце (особисто) та 2 місце (естафета).

Скомороха Максим, студент 1 курсу, посів 3 місце (особисто) та 2 місце (естафета).

Литвин Олександр, студент 3 курсу, посів 1 місце (особисто) та  2 місце (естафета).

Логуновська Анастасія, студентка 3 курсу, посіла 2 місце (естафета).