«Спорт протягом життя»

В Харківській державній академії фізичної культури вкотре проведено значуще зібрання щодо розвитку студентського спорту на Харківщині. На цей раз відбулися загальні збори представників закладів вищої освіти, які беруть участь у обласних щорічних змаганнях «Спорт протягом життя» серед студентів закладів вищої освіти Харківської області.
Присутні на нараді завідувачі кафедр фізичного виховання та голови спортивних клубів закладів вищої освіти Харківської області розглянули низку технічних питань щодо умов проведення обласних студентських змагань.
Головний спеціаліст Харківського обласного відділення (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олена Рябченко доповіла присутнім про терміни та місце проведення спортивних змагань, а також кількість заявлених команд у кожному виді спорту.
Відповідальний секретар Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області Віктор Павленко зосередив увагу на якості проведення спортивних заходів та перспективах участі збірної студентської команди Харківської області у XIV літній Універсіаді України.
Прес-центр Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Харківській області