Спортивне волонтерство Харківської державної академії фізичної культури

Спортивний Харків 7-8 травня 2018 р. приймає юних легкоатлетів на стадіоні «Динамо», відкривши змагання Чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2003 та молодше. Поруч з кваліфікованими суддями пліч о пліч працюють волонтери Харківської державної академії фізичної культури які практично застосовують отримання знання під час теоретичних занять з організації та проведення змагань.
Одним з перспективних напрямків діяльності Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Харківській області є розвиток спортивного волонтерства у закладах вищої освіти. Саме в Харківській державній академії фізичної культури зосереджена робота по впровадженню ідеології спортивного волонтерства. Волонтери спортивних змагань відіграють особливу роль у просуванні цінностей змагань та спорту серед студентської молоді.
Юні спортсмени під час легкоатлетичних змагань постійно отримували від студентів – помічників суддів кваліфіковану допомогу що сприяло запобігти зайвому хвилюванню та краще підготуватись до виступу.
Волонтери беруть участь у різних судейських амплуа від судді при учасниках до роботи в секретаріаті а також технічному обслуговувані змагань під наставництвом віце-президента федерації легкої атлетики в Харківській області Віктора Заболотного та директора Центру студентського розвитку спорту Харківської державної академії фізичної культури Віктора Павленко.
За попередніми підсумками змагань кращими визнані Лугова Оксана, Гурч Михайло, Чачуа Гала, Костенко Олексій, Хазай Віталій, Сендецькая Вікторія, Мальцев Олексій, Нетудихатько Володимир, Харченко Денис, Трофімов Максим усі факультет фізичного виховання та здоров’я людини, Седих Дмитро, Кіслий Дмитро, Бойко Олександр, Слепухін Андрій, Ільницький Данил – фа культур спортивних ігор та одноборств, Горбань Ганна.
Змагання тривають, суддівський корпус разом з волонтерами дарують учасникам змагань позитивні емоції та створюють атмосферу спортивного свята.