Щорічний фестиваль «Студентська весна»

У жовтні 2020 року студенти Харківської державної академії фізичної культури взяли участь у щорічному фестивалі «Студентська весна», організаторами якого виступив Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту і Харківський міський центр дозвілля молоді.

Конкурс проходив в декількох номінаціях:

– естрадний, народний і академічний вокал;

– сучасна, народна і бальна хореографія;

– естрадно-класичний і народний інструментальний жанр;

– театральне мистецтво та оригінальний жанр.

Студенти Харківської державної академії фізичної культури у відбірковому турі конкурували з понад 200 творчими колективами різних закладів вищої освіти міста Харкова.

Журі обрало переможців, призерів та лауреатів конкурсу, серед яких і студенти нашої Академії: лауреат в номінації вокал – Поспілько Ліна, студентка 2 курсу кафедри теорії та методики фізичного виховання, факультету управління сферою професійного спорту та фізичного виховання, керівник Кизим Петро Миколайович, та переможець у номінації сучасна хореографія (соло) – Доценко Юлія, студентка 2 курсу кафедри гімнастики, танцювальних видів спорту та хореографії, факультету циклічних видів спорту, керівник Волга Анжеліка Василівна.

Пишаємося нашими студентами та вітаємо з перемогою! Бажаємо вдалого виступу на гала-концерті, який відбудеться у жовтні в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.