Студентський спорт – основа резервного складу Олімпійської збірної команди України

У стінах Харківської державної академії фізичної культури відбулася презентація навчального посібника для студентів та викладачів закладів вищої освіти
«СТУДЕНТСЬКИЙ СПОРТ В СИСТЕМІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ».
Автор – Олександр Юрійович Ажиппо, доктор педагогічних наук, професор, член секції з фізичного виховання і спорту при НАПН України, ректор Харківської державної академії фізичної культури.
Рецензенти:
Приступа Є. Н. Доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Української академії наук, ректор Львівського державного університету фізичної культури.
Мулик В. В. Доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту Харківської державної академії фізичної культури.
Це видання є навчальним посібником, в якому викладено основні напрями організації процесу фізичного виховання та рухової активності студентської молоді, а саме теоретичні та практичні аспекти для застосування в навчальних, позанавчальних та самостійних заняттях з фізичного виховання та спорту.
Автором зібрано й проаналізовано матеріал виступу студентської збірної на Всесвітніх Універсіадах, а також надається інформація щодо розвитку студентського спорту в системі вищої освіти.