«Тест-драйв професій для дівчат»

 

Інформаційна кампанія «Тест-драйв професій для дівчат», що розпочалась 18 жовтня 2021 року, триває до 22 жовтня (включно).

Програма спрямована на підвищення обізнаності дівчат та жінок про професії, які можна здобути в закладах професійної освіти. У межах кампанії планується проведення онлайн-лекцій, майстер-класів і екскурсій.

«Гендерна дискримінація – це рудимент, який, на жаль, досі існує в суспільстві. Позбутися його можна завдяки тривалій просвітницькій діяльності, яка має бути направлена на молоде покоління. Міністерство освіти і науки особливу увагу приділяє антидискримінаційній політиці саме у сфері професійної освіти. Адже тут найчастіше існують такі поняття як «чоловічі» або «жіночі» професії, фігурують стереотипи, що дівчинка не може бути зварником або водієм. Завдяки таким проєктам, як “Тест-драйв професій для дівчат” ми можемо продемонструвати молоді, що вони мають право бути ким завгодно, працювати, де завгодно та завжди рухатись в напрямку своєї мрії», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.

Кампанія передбачає низку мотиваційних і профорієнтаційних заходів, присвячених кар’єрному плануванню для школярів, учнів закладів профтехосвіти, а також дорослих, які хочуть здобути нову професію.

Організатори проведуть онлайн-лекції про принципи гендерної рівності, лідерство та створення власного бізнесу. Учасники зможуть взяти участь у майстер-класах, а також екскурсіях на кращі підприємства 9 областей України: Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської та Чернівецької.

Дізнатися більше та долучитися до заходів можна за покликанням: testdrive.org.ua