Разом із обласними федераціями з видів спорту до перемог

У стінах Харківської державної академії фізичної культури 19 червня відбулося засідання Виконавчого комітету Громадської організації «Харківська обласна федерація Дзюдо» на чолі з президентом федерації Каратумановим Олегом Юрійовичем та віце-президентом Харківської обласної федерації дзюдо Гуляєвим Русланом Олександровичем.
З вітальним словом до присутніх звернувся ректор Харківської державної академії фізичної культури Олександр Юрійович Ажиппо, який засвідчив високу повагу до фахівців фізичного виховання та спеціалістів фізичної культури, громадських діячів, які створюють умови з розвитку учнівського та студентського спорту.
Також Ажиппо О.Ю. як керівник Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Харківській області проявив зацікавленість у співпраці з обласними федераціями з видів спорту щодо розвитку студентського спорту, виявлення найсильніших спортсменів для формування студентських збірних команд для виступу в офіційних міжнародних змаганнях, Всесвітніх та Всеукраїнських універсіадах.
Саме цей структурний підрозділ «Спортивної студентської спілки України» має виняткове право оперативно та організаційно діяти в Харківській області відповідно до статутних зобов’язань із центральними органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, закладами вищої освіти та громадськими об’єднаннями спортивного спрямування.
Члени Виконавчого комітету Харківської обласної федерації дзюдо обговорили можливості організації та проведення 20 вересня 2018 року в м. Харкові святкування Міжнародного студентського спорту та урочистого відкриття багатоступеневих змагань серед студентів за програмою XIV літньої Універсіади України 2019 року.
Організаційний комітет з підготовки та проведення чемпіонату України з дзюдо, що відбудеться у жовтні цього року в м. Харкові, налаштований провести Всеукраїнські змагання на високому організаційному рівні з метою опрацювання певних організаційних моментів проведення в 2019 році Чемпіонату Європи серед студентів.