Урочиста зустріч переможців та призерів зимових Паралімпійських Ігор-2018.

В ніч на 21 березня на площі Конституції представники Академіі фізичної культури зустрічали переможців-героїв Паралімпіади в Пхьончхані разом з почесною делегацією на чолі з головою Харківськоі обласноі державної адміністрації Юлією Олександрівною Світличною.
Пишаємось!!!
Доробок на цих Іграх- 22 медалі: 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових нагород!
Спорсмени – випускники Харківськоі державної академіі фізичної культури у складі паралімпійськоі збірноі команди України блискуче виступили на XII Паралімпійських іграх-2018:
Віталій Лук‘яненко – 2 золоті нагороди, Людмила Ляшенко – 4 нагороди, з яких 1 золота (естафета) та 3 бронзових нагороди, Юрій Уткін (гайд Руслан Перехода) – 2 нагороди: 1 золота (естафета) та 1 бронзова медаль, Віталій Казаков (гайд Оксани Шишковой) вибороли 6 нагород, з яких 2 золоті (у т.ч.естафета), 3 срібних та 1 бронзова нагорода, Сергій Кучерявий (гайд Олександра Казіка) вибороли 2 срібні нагороди.
І ще. Голова ХОДА Юлія Олександрівна Світлична прийняла рішення щодо представлення до звання «Почесний громадянин Харківської області» Віталія Лук’яненка,який завоював два золота у біатлоні і став вже 6-ти разовим паралімпійським чемпіоном!
Велика подяка тренерському штабу:
Нестеренко Андрій Юрійович – головний тренер, доцент кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму, Казаков Валерій Миколайович-старший тренер, Співак Ігор Іванович-старший тренер, тренери-Іванов Володимир Михайлович, Пуцько Олександр Володимирович та Коваль Василь Васильович.
За свої здобутки усі спортсмени та тренери будуть визначені державними нагородами і преміями.
Щиро вітаємо!!! Пишаємось!!!