Урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт»

17 квітня 2019 року в Харківській державній академії фізичної культури відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт».

Від імені ректора Академії Ажиппо О.Ю. з вітальним словом до гостей звернулася Тихонович Вікторія Миколаївна, проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат педагогічних наук, професор. Вона побажала учасникам плідної праці, нових ідей, перемог та повною мірою розкрити їхні здібності.

Привітала обдаровану студентську молодь Борисова Ольга Володимирівна, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету фізичного виховання і спорту України та побажала не зупинятися на досягнутому, вдосконалюватися і боротися за перемогу.

Під час урочистого відкриття присутні побачили яскраві виступи студентів ХДАФК - запальні танцювальні та вокальні номери, дивовижні акробатичні постановки.

У конкурсних випробуваннях свої знання продемонструють 55 учасників із 18 закладів вищої освіти України.

У перший день роботи Олімпіади проведено нараду журі та представників закладів вищої освіти, тестування з дисципліни «Загальна теорія підготовки спортсменів». Після основної частини всі учасники вирушили на оглядову автобусну екскурсію Харковом, аби насолодитися красою міста та зарядитися енергію на подальшу участь у конкурсах.

Бажаємо всім учасникам піднесеного настрою, наснаги та продуктивності в наступні два дні Олімпіади! У добрий час!