Успіхи Ірини Попової на міжнародних змаганнях з велоспорту в Туреччині

З 27 по 3 березня 2019 року в Туреччині відбулося декілька міжнародних змагань з велоспорту маунтінбайк, на яких харківські спортсмени завоювали 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову нагороди.
Ірина Попова, випускниця Академії, одержала перемогу на багатоденній рейтинговій гонці S-2 «TashraTour&JustinianoHotels MTB Cup», яка відбулася в місті Аланья з 27 лютого по 2 березня. Підопічна Заслуженого тренера України Романа Коробова виграла усі чотири етапи цієї гонки, зокрема і підсумковий веломарафон на 62 км. Перемога принесла Ірині також 80 рейтингових очок.
Наступного дня також в Туреччині відбулася гонка першої категорії з олімпійського крос-кантрі «AlanyaMtbCup», де Ірина Попова посіла друге місце. Крім срібної медалі Ірина також одержала 40 рейтингових очок.