Вчена рада від 20 вересня 2021 року

 

20 вересня 2021 року в Харківській державній академії фізичної культури відбулося чергове засідання Вченої ради.
На початку засідання проректори з наукової роботи Галина Путятіна та Марина Корольова доповіли про результати перевірки Державної інспекції з якості освіти.

Відповідно до порядку денного першим розглянуто питання «Про обрання науково-педагогічних працівників ХДАФК на посади за конкурсом», доповідач – секретар Вченої ради, завідувачка кафедри української та іноземних мов Любов Карпець.

Після цього завідувачка кафедри біологічних дисциплін Ірина Шапошнікова доповіла «Про результати вступу до аспірантури», яка зазначила, що вступ до аспірантури відбувався відповідно до Положень КМУ та чинного законодавства.

«Про застосування державної мови в освітньому процесі Харківської державної академії фізичної культури» доповіла завідувачка кафедри української та іноземних мов Любов Карпець, яка зауважила про необхідність дотримання положень нового ЗУ “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Наприкінці засідання «Про стан роботи у Харківській державній академії фізичної культури з питань протидії та запобігання корупції» доповіла юрисконсульт Тетяна Косова, яка розповіла про заходи, що проведено Академією за минулий 2020 рік щодо протидії та запобіганню корупції, а саме: контролю щодо своєчасного подання декларацій, проведення закупівель, проведено заняття «Особливості електронного декларування», оновлення форм звітування, моніторингу тощо.