Засідання Вченої ради

26 жовтня 2020 року у Харківській державній академії фізичної культури відбулося засідання Вченої ради. На порядку денному розглянуто низку організаційних питань, а саме: про присвоєння вчених звань доцента науково-педагогічним працівникам ХДАФК, про обрання працівників на посади за конкурсом до науково-педагогічного складу ХДАФК, про працевлаштування випускників, підготовка яких здійснювалася за державним замовленням та про профорієнтаційну роботу й громадську діяльність кафедри легкої атлетики. 

Колективом Вченої ради ухвалено рішення щодо присвоєння вчених звань доцента та обрання науково-педагогічних працівників ХДАФК за конкурсом на посади професорів, доцентів, старших викладачів та викладачів на кафедри олімпійського та професійного спорту, легкої атлетики, спортивних та рухливих ігор,  футболу та хокею, атлетизму та силових видів спорту, гімнастики, танцювальних видів спорту та хореографії, водних видів спорту, зимових видів спорту, велоспорту та туризму, педагогіки та психології, інформатики та біомеханіки, медичних дисциплін та охорони здоров’я, а також гуманітарних наук, менеджменту фізичної культури, теорії та методики фізичного виховання.

Під час доповіді начальника відділу забезпечення якості освіти та працевлаштування здобувачів вищої освіти Аносової О. щодо працевлаштування випускників Академії зазначено, що у 2020 році Харківську державну академію фізичної культури закінчили 264 студенти бакалавріату, які навчалися за рахунок державних коштів. Станом на 01 жовтня 2020 року 211 випускників надали довідку щодо працевлаштування, 107 випускників продовжили навчання в магістратурі. 

Завідувач кафедри легкої атлетики Павленко В. доповів щодо профорієнтаційної роботи та громадської діяльності кафедри легкої, активної участі в організації виїздів, проведенні науково-практичних семінарів та іншої адміністративної роботи, яка сприяє налагодженню системи взаємовідносин між студентами, майбутніми вступниками, науковцями та громадськими організаціями.

Під час засідання Вченої ради ректор Ажиппо Олександр Юрійович нагородив подяками від Харківської обласної державної адміністрації викладачів Академії, а також вручив грамоти студентам-переможцям Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та їх науковим керівникам.