Відвідування студентами кафедри педагогіки та психології наукових заходів

2 березня 2018 року студенти кафедри педагогіки та психології  брали участь у VII Харківській науково-практичній конференції «Актуальні напрями практичної психології і психотерапії», що проводилась кафедрою соціології та психології Харківського національного університету внутрішніх справ.

Студенти ознайомилися з новітніми методами практичної психології та психотерапії, відвідали майстри-класи провідних спеціалістів, а саме:

 - «Мріяти, планувати, досягати цілей», направлений на розвиток уміння формувати цілі, як мрії перевтілювати в мету, а прагнення в дії.

- «Мотивація досягнення успіху», спрямований на формування мотивованої та цілеспрямованої поведінки впевненої у собі людини.

- «Стрес повсякдення: розпізнати, вирішити проблеми, відновити ресурси», направлений на актуалізацію свідомої стратегії подолання стресових ситуацій.

- « Методика формування позитивного мислення», що сприяє формуванню позитивного способу життя і розуміння себе, як творця власної долі.

 

- «Пісочна терапія: дзеркало внутрішнього світу», як ефективний інструмент вирішення психологічних проблем і особистого розвитку.