Вітаємо!!! Спортсменів та тренерів з блискучим виступом на Паралімпіаді – 2018!!!

Національна паралімпійська збірна команда України яскраво завершила змагання на ХІІ зимовій Паралімпіаді. Таким чином, в команди України 22 медалі - 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових нагород, з них 6 золотих, 5 срібних та 5 бронзових медалей завоювали спортсмени Харківської області.

В медальному заліку збірна України посіла шосте місце за кількістю золотих медалей, а за загальною кількістю здобутих усього нагород паралімпійська  команда Україна посіла четверте місце.

Перше вибороли американці (13 золотих, 15 срібних, 8 бронзових нагород). Спортсмени під нейтральним прапором зайняли друге місце (8-10-6), третє місце посіли канадці (8-4-16), четверте - збірна Франції (7-8-5), а на п’ятому розташувалися німці (7-8-4).

Спортсмени - переможці та призери

ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року

1. Ляшенко Людмила 4 нагороди, з яких 1 золота (естафета) та 3 бронзові нагороди.
  2. Лук'яненко Віталій -  2 золоті нагороди
  3. Уткін Юрійта спортсмен-лідер Перехода Руслан - 2 нагороди: 1 золоту (естафета) та 1 бронзову медаль
  4. Спортсмен – лідер Кучерявий Сергійта Казік Олександр (Вінницька обл.), дебютант, тотально незрячий спортсмен - вибороли 2 срібнінагороди

5.Спортсмен - лідер Казаков Віталій та Шишкова Оксана (Харківська обл..), (порушення зору) вибороли 6 нагород, з яких 2 золоті (у т.ч естафета), 3 срібних та 1 бронзова нагорода.

Тренерський штаб:

Нестеренко Андрій Юрійович – головний тренер, лижні гонки, біатлон, доцент кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму