Вітання з нагоди Міжнародного Дня спорту на благо миру та розвитку!

Шановна спортивна родино!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного Дня спорту на благо миру та розвитку! Це свято наповнене особливим змістом, адже спорт – це абсолютно мирний процес, він об’єднує нас навколо позитивних цінностей і сприяє зміцненню культури діалогу за межами національних кордонів.

Ще Джон Голсуорсі, англійський письменник, лауреат Нобелівської премії, зазначив: “Рятівною силою на нашому світі є спорт – над ним як і раніше розвівається прапор оптимізму, тут дотримують правила і поважають противника незалежно від того, на чиїй стороні перемога”.

Це свято підкреслює важливість і необхідність спорту для всіх нас: для суспільства, держави, урядових та неурядових організацій, адже здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою загального процвітання та благополуччя.

Приємно зазначити, що Академія щороку активно долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку. Цього року студенти вчергове взяли участь у флешмобі «White card» та показали білу картку на знак миру та спокою у світі.

Бажаю кожному з вас бадьорості духу, міцного здоров’я, великої вдачі та перемог у всіх справах! Зі святом!