Вибори президента студенського парламенту

 

12 жовтня 2021 року в Харківській державній академії фізичної культури відбулися вибори президента студентського парламенту.

Відповідно до Постанови КМУ від від 9 грудня 2020 р. № 1236 у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні та переходом на дистанційний режим навчання, вибори були проведені у онлайн-форматі на базі системи Moodle.

На посаду президента студенського парламенту претендували – Олександр Промишлянський, Ілля Глушко та Мирослав Товстокорий. Їх заяви та програми були опубліковані на офіційному сайті Академії та у соціальній мережі Instagram.

Всього взяли участь у виборах 494 студента Академії. Перемогу у виборах здобув Олександр Промишлянський , студент 2 курсу, групи 2.12 факультету фізичної терапії та здоров’я людини. Олександр зібрав 51% голосів виборців (253 голоси); 26% студентів (125 голосів) віддали свою перевагу Мирославу Товстокорому, який посів друге місце, та за Іллю Галушко виборці віддали 23% голосів ( 116 голосів), таким чином, він посів третє місце серед кандидатів.

Ми вітаємо Олександра з перемогою, бажаємо йому реалізувати всі задуми та гідно представляти органи студенського самоврядування Академії.