Випуск бакалаврів-2021

 

25 червня 2021 року в Харківській державній академії фізичної культури відбулося урочисте вручення дипломів здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня.

На початку заходу з вітальним словом виступив ректор Харківської державної академії фізичної культури Олександр Ажиппо, який побажав випускникам не зупинятися на досягнутому, впевнено крокувати у професійне життя та зазначив, що двері Академії завжди відкриті для студентів і запросив їх продовжувати навчання, здобуваючи освітній ступінь «магістра».
Також з вітальним словом до присутніх звернулися проректори з науково-педагогічної роботи Галина Путятіна та Марина Корольова, які побажали випускникам жаги до знань, цілеспрямованості, прагнення до самовдосконалення та успіхів у подальшому житті.

Також до привітань долучилися помічник проректора з виховної роботи Тетяна Бала, начальник спортивного клубу Сабіна Багіянц та начальник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Шпанько, які побажали випускникам сміливості, палкої вдачі, вірних друзів, життєвої енергії та професійних перемог.

Для усіх присутніх з яскравими номерами виступили студенти та випускники Академії.

Щиро вітаємо випускників Академії!
Спортивна родина чекає на нові зустрічі вже при здобутті наступного рівня вищої освіти – магістр