Зимова Універсіада України серед студентів закладів вищої освіти з біатлону та Чемпіонат України з біатлону серед дорослих, с. Яворів, Львівська область

20 березня розпочалися змагання зимової Універсіади України серед студентів закладів вищої освіти з біатлону та чемпіонат України серед дорослих з біатлону.

У перший день змагань пройшли індивідуальні гонки серед чоловіків та жінок, а у другий – одиночна змішана естафета.

За підсумками двох днів студенти Академії продемонстрували такі результати:

Любов Кип‘яченкова, студентка 1 курсу, виборола бронзові медалі в індивідуальній гонці на 12.5 км та в одиночній змішаній естафеті зимової Універсіади України.

Кошовець Владислав, студент 3 курсу, посів 3 місце в індивідуальній гонці на 15 км чемпіонату України серед дорослих та виборов бронзову медаль в одиночній змішаній естафеті зимовоі Універсіади України.