XIV літня Універсіада України з баскетболу серед жіночих команд, м. Київ

З 15 по 19 травня в Києві тривали фінальні змагання ХIV літньої Універсіади України з баскетболу серед жіночих команд. У столиці зустрілися 8 найкращих студентських жіночих команд закладів вищої освіти України в боротьбі за звання Чемпіона Універсіади.
Спочатку дівчата змагались у двох підгрупах за вихід до четвірки найсильніших, серед яких опинились команди Харківської державної академії фізичної культури (ХДАФК, м.Харків), Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (НПУ Драгоманова, м.Київ), Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ, м.Київ) та Львівського державного університету фізичної культури (ЛДУФК, м.Львів).
За результатами півфінальних зустрічей (НПУ Драгоманова – ЛДУФК 70:69, НУФВСУ – ХДАФК 84:38) до боротьби за чемпіонство вийшли дві столичні команди НУФВСУ і НПУ Драгоманова.
У грі за 3 місце команда ХДАФК здобула перемогу над ЛДУФК з рахунком 67:58 і стала бронзовим призером змагань Універсіади.
У грі ж за 1 місце з рахунком 89:60 команда НУФВСУ виборола впевнену перемогу і стала Чемпіоном Універсіади України.
Друга ж столична команда НПУ ім. М.П. Драгоманова – срібні призери Універсіади.
За підсумками змагань були також визначені і нагороджені кращі гравці фіналу, ними стала найкращий форвард – Альона Самохвалова, студентка 4 курсу Академії!