Стартувала XXX літня Всесвітня Універсіада

3 липня 2019 року відбулася офіційна церемонія відкриття ХХХ Літньої Універсіади. У програмі спортивного форуму – змагання з 18 видів спорту, в яких очікується участь понад 6000 атлетів з 118 країн. Найсильніші спортсмени-студенти боротимуться за 222 комплекти нагород.
У церемонії відкриття взяв участь заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, який приїхав підтримувати нашу студентську збірну. На змаганнях в Італії збірна боротиметься в 13 видах спорту: баскетбол, волейбол, художня гімнастика, спортивна гімнастика, дзюдо, легка атлетика, плавання, стрибки у воду, стрільба з лука, теніс, футбол, тхеквондо (ВТФ) і фехтування. Академія представлена 19 студентами та випускниками в 5 видах спорту: баскетбол (чоловіки, жінки), волейбол (чоловіки, жінки), гімнастика спортивна, плавання, тхеквондо ВТФ.
Церемонія відкриття відбулася на стадіоні «Сан-Паоло». У ній взяли участь спортсмени, голови міжнародних спортивних федерацій і делегати FISU (Міжнародна федерація університетського спорту). Урочистий вечір розпочався появою офіційного талісмана – міфічної сирени Партенопи. Про відкриття ювілейної Універсіади оголосив президент Італії Серджо Маттарелла. Вогонь Ігор, імітуючи удар ногою по м’ячу, запалив нападник «Наполі» Лоренцо Інсіньє. Насамкінець церемонії пролунав феєрверк, якому передував розкішний виступ найкращого тенора планети Андреа Бочеллі.
Слідкуємо та вболіваємо за наших студентів!