Привітання ректора з Днем фізичної культури і спорту України!

Шановна спортивна родино!


Щиро вітаю всіх з Днем фізичної культури і спорту України! Це свято відзначається щорічно у другу суботу вересня і об’єднує під своїми знаменами людей різних вікових груп, професій і інтересів, які своєю діяльністю популяризують здоровий спосіб життя та формують здорову націю.

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю, вчить людину чітко формулювати ціль та послідовно її досягати.Висловлюю глибоку вдячність тренерам, спортсменам, наставникам, всім, хто примножує переможні традиції і спортивну славу рідної Академії.

Бажаю тренерам наполегливих вихованців, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України!

Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту. Нехай принципи олімпійського руху: «Citius, altius, fortius!» супроводжують вас скрізь і завжди! Зі святом!