Засідання Вченої ради

 

25 жовтня 2021 року в Харківській державній академії фізичної культури відбулося чергове засідання Вченої ради, яке розпочалося з традиційного вступного слова в.о.ректора Олександра Ажиппо, який наголосив на необхідності дотримання карантинних норм, соціального дистанціювання та без особливої потреби не відвідувати місця масового скупчення людей.

Проректор з науково-педагогічної роботи Марина Корольова презентувала членам Вченої ради новий склад студентського парламенту, після чого новообраний президент студентського парламенту Олександр Промишлянський виступив з доповіддю.

Відповідно до порядку денного далі було розглянуто питання «Про обрання науково-педагогічних працівників ХДАФК на посади за конкурсом», доповідач – секретар Вченої ради Любов Карпець.

«Про організацію практик для здобувачів спеціальності 053 Психологія» доповіла завідувач кафедри педагогіки та психології Олена Гант, яка зауважила, що організація практики здійснювалася відповідно до законодавства України та внутрішніх документів Академії.

Наприкінці засідання доповіла начальник відділу забезпечення якості освіти та працевлаштування здобувачів вищої освіти Олена Аносова «Про працевлаштування випускників, підготовка яких здійснювалася за державним замовленням