Засідання Вченої ради 30 вересня 2020 року

30 вересня 2020 року у Харківській державній академії фізичної культури відбулося засідання Вченої ради. 

На порядку денному розглянуто низку організаційних питань, а саме: порядок присвоєння вчених звань доцента науково-педагогічним працівникам ХДАФК, про результати вступу до аспірантури Харківської державної академії фізичної культури та про стан роботи у Харківській державній академії фізичної культури з питань протидії та запобігання корупції. 

Так само колектив Вченої Ради не оминув увагою такі важливі питання, як переведення на бюджетні місця тих студентів, які за рейтингом попередньої підсумкової сесії набрали найбільшу кількість балів. Визначено перелік студентів, яких переведено на бюджетну форму навчання, та остаточно затверджено Вченою радою Академії. 

Про присвоєння вчених звань доцента науково-педагогічним працівникам ХДАФК доповідала Карпець Л.А, яка зазначила, що Академія дотримується усіх вимог та положень Наказу Міністерства освіти і науки України від 14.01.2016  № 13 «Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам» щодо механізму присвоєння науковим і науково-педагогічним працівникам вчених звань.

На засіданні Вченої ради присвоєно вчене звання доцента Гращенковій Жанні Вікторівні, Криворучко Наталі Вікторівні та Балі Тетяні Михайлівні.

Про результати вступу до аспірантури Харківської державної академії фізичної культури доповіла Шапошнікова І.І., яка зауважила, що у 2020 році вступ до аспірантури відбувся відповідно до регламенту, Академією дотримано усіх положень внутрішніх нормативних документів та чинного законодавства України.

Про стан роботи у Харківській державній академії фізичної культури з питань протидії та запобігання корупції доповіли Морозова Я.Ю та Масляк І.П, які зазначили, що наразі в Академії існує відповідний орган з питань протидії та запобігання корупції – Спеціальний уповноважений з питань протидії корупції, який розглядає всі питання, що пов’язані з протидією та запобіганням корупції в Академії, посаду якого обіймає Масляк І.П. 

Нагадуємо, що на першому поверсі Академії знаходиться «Скринька довіри», де кожен студент має змогу залишити інформацію щодо порушень, а також повідомити за телефонами довіри: 057-705-23-01057-705-23-09. Гаряча лінія Служби безпеки України: 0-800-501-482

Також науковці Харківської державної академії фізичної культури долучилися до експерименту зі здобуття вченого ступеня доктора філософії, який триватиме до 01 січня 2020 року  включно, відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 6 березня 2019 р. № 167 «Про проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії». Наразі усі необхідні документи підготовлено, рецензентів визначено, залишається етап остаточної підготовки та захисту наукових робіт.