Засідання Вченої ради

08 жовтня 2021 року в Харківській державній академії фізичної культури відбулося чергове засідання Вченої ради, яке розпочалося з традиційного вступного слова в.о.ректора Олександра Ажиппо, який наголосив на важливості дотримання всіх карантинних норм та зауважив, що у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації освітній процес в Академії здійснюється в дистанційному режимі.

Після цього адміністрація Академії урочисто нагородила подяками від Міністерства освіти і науки за вагомий внесок та плідну наукову-педагогічну діяльність доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання Маргариту Мамешину, завідувачку кафедри української та іноземних мов Любов Карпець та завідувачку кафедри спортивних та рухливих ігор Ірину Помещикову.

Відповідно до порядку денного першим розглянуто питання «Про обрання науково-педагогічних працівників ХДАФК на посади за конкурсом», доповідач – секретар Вченої ради Любов Карпець.

Наприкінці засідання завідувачка кафедри спортивних та рухливих ігор Ірина Помещикова доповіла «Про результати вступної кампанії до Харківської державної академії фізичної культури на 2021/2022 н. р.» та зазначила, що процедура проведення вступної кампанії здійснювалася відповідно до чинного законодавства та Положень.