Футболістки Харківської команди «Житлобуд-2", у складі якої студентки та випускниці ХДАФК, втретє стали чемпіонками України!


26 липня 2020 року в м. Харкові на стадіоні «Сонячний» відбувся центральний матч всього чемпіонату України з футболу серед жіночих команд. Змагалися два місцевих клуби, які в турнірній таблиці відірвалися від інших команд – «Житлобуд-1» та «Житлобуд-2». Останні випереджали своїх суперниць на одне очко, тому в очній зустрічі їх цілком влаштовувала нічия.Вирішальним у цьому поєдинку став початок другої половини матчу, коли у ворота «Житлобуду-1» протягом двох хвилин влетіли одразу два м’ячі.До кінця матчу гравці обох клубів намагалися змінити результат на табло, втім рахунок 2:0 так і залишився до фінального свистка. Таким чином, команда «Житлобуду-2» і підопічні Наталії Зінченко втретє за свою історію стали чемпіонками України. До того ж, цього разу вони зробили це достроково за тур до закінчення турніру.
Склад команди «Житлобуд-2»: Самсон–Корсун, Подольська, Рижова (Котяш 34), Філенко, Тріль (Сірмай 78), Андрущак, Андрухів, Малахова, Калініна, Кравчук (Скориніна 84)Запасні: Бондарчук, Колещук, ДжуренкоГоловний тренер: Зінченко Наталя Миколаївна.
Вітаємо переможниць та бажаємо нових спортивних досягнень!