Змагання з футзалу серед студентів Харківської області

 
Протягом лютого-березня 2019 року у спортивних залах закладів вищої освіти Харківської області тривали напружені матчі з футзалу за програмою обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед студентів закладів вищої освіти Харківської області.
Відповідно до турнірної таблиці проведено 45 матчів у першій та другій лігах для визначення переможця та призерів змагань обласної Універсіади 2018-2019 навчального року з футзалу.
Перше місце визначилось у поєдинку між командами Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. Перемогу святкували спортсмени Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди з рахунком 8:1.
Третє місце вибороли футболісти Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, які перемогли з рахунком 10:4 у команди Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.
Голова суддівської колегії обласних щорічних змагань серед студентів закладів вищої освіти Харківської області Віктор Павленко за дорученням керівника відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області Олександра Юрійовича Ажиппо привітав переможців та призерів змагань з побажаннями підвищувати свою майстерність, що сприяє розвитку студентського руху на Харківщині.

Відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Харківській області вітає переможців та призерів змагань!