Зимова Універсіада України-2019 з лижних гонок та біатлону 

16 березня 2019 року на біатлонному стадіоні навчально-спортивної бази зимових видів спорту «Тисовець» (Сколівський район) урочисто відкрито зимову Універсіаду України з лижних гонок та біатлону. У відкритті взяли участь спортсмени з 11 регіонів України: Львівської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Тернопільської, Київської, Закарпатської, Івано-Франківської, Хмельницької, Вінницької областей та м. Києва.

Учасників і учасниць змагань привітали заступник міністра освіти і науки України, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, президент Спортивної студентської спілки України, ректор НУФВСУ Євгеній Імас, ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа та інші. До участі в Універсіаді допущені збірні команди областей України та м. Києва, які складаються із студентів закладів вищої освіти.

Харківську область у змаганнях зимової Універсіади України з лижних гонок, які відбулися з 14 по 18 березня 2019 року, представляли студенти Харківської державної академії фізичної культури у такому складі:

Стефурак Назар, Андрійчук Роман, Мельничук Михайло, Буряк Сергій, Томашевський Олексій, Боцман Катерина, Бегунова Ольга, Носик Наталя та тренер-представник команди, доцент кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму Котляр Сергій Миколайович. 

 

Місця розподілилися таким чином:

І місце - СумДУ, Сумська область

ІІ місце -  НУФВСУ, м. Київ

ІІІ місце - ХДАФК, Харківська область.

 

Вітаємо команду Академії з гідним виступом, слідкуємо та вболіваємо за участю команди Академії у змаганнях зимової Універсіади України з біатлону, які відбудуться з 19 по 23 березня у с. Яворів «Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України.

 

Команда Харківської області з біатлону складається виключно із студентів Харківської державної академії фізичної культури кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму, а саме - Ситнік Юрій, Кошовець Владислав, Кіп’яченкова Любов, Коваленко Оксана. 

 

Вболіваємо за нашу команду та бажаємо перемог!