Зимову Універсіаду-2021 в Люцерні відтерміновано

9 вересня 2020 року  відбулась онлайн-зустріч Міжнародної федерації студентського спорту (FISU) з приводу визначення термінів перенесення Всесвітньої зимової Універсіади, яка мала відбутися в швейцарському місті Люцерн наприкінці січня 2021 року. Участь у ній взяли представники майже 90 країн. Україну на зустрічі представляв Генеральний секретар Спортивної студентської спілки України Вадим Стеценко.

За словами пана Сейнтронда, Генерального секретаря FISU, потенційні альтернативні дати повинні бути ретельно проаналізовані та обговорені з усіма сторонами. Наступний рік не пропонує багато варіантів, оскільки нинішня дата – це кінець 2021 року. Що стосується 2022 року, то це рік Зимових Олімпійських ігор, і основна увага спортивних федерацій та Міжнародних організацій буде приділена підготовці до них.

Кінцевий термін для прийняття рішення про нову дату не може бути пізніше 31 жовтня 2020 року. Тож, є ще майже два місяці визначитися з ідеальною датою для проведення змагань, – підсумував Генеральний секретар FISU Ерік Сейнтронд.