ПІБ Стать Спеціальність/ Спеціалізація / ОПП Освітній ступінь Форма навчання Джерело фінансування Посада Місце працевлаштування
Абдієв Богдан Бахманович тренер ДЮФК "Арсенал" м.Харків просп.Ілліча 77
Акопов Артур Рудікович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Александров Ігор Вячеславович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет фахівець з ф.реабілітації Медичний центр фіз.реабілітції та сп.медицини "Кінезіо" м.Харків вул.Плеханівська б.92-А
Анголова Анна Євгеніївна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Аракелян Самвел Саргисович чоловік тренер ДЮФК "Арсенал" м.Харків просп.Ілліча 77
Арістархова Анастасія Костянтинівна жінка інструктор ХМВК "Локомотив" м.Харків вул.Котлова 90
Артамонов Юрій Олександрович чоловік психологи бакалавр денна бюджет вчитель з фіз.культ Хар. Спец.школа I-III ступенів №87 Харків, вул.Башкирська 2
Артеменко Олександр Сергійович чоловік вчитель з фіз.культ ЗОШ I-III ступенів № 4 Севєродонецьк, Луганська область вул.Гагаріна 90
Архипова Катерина Олександрівна жінка інструктор Федерація бадмінтону, м.Харків вул.Динамівська 5 А
Бабакулиєв Совундік чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Бабій Владислав Романович чоловік менеджмент бакалавр денна бюджет вчитель з фіз.культ Покотилівський ліцей "Промінь" Хар.районної ради Хар. Області вул. Кооперативна 20, сел.Покотилівка
Багрова Тамара Сергіївна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет фіз. Терапевт МДУКРАА "Нове дихання" м. Харків вул.Клочківська 101-ж
Багтияров Бабаджан чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Байбіков Максим Андрійович чоловік тренер викладач КЗ КДЮСШ №12
Балабанова Анна Федорівна жінка тренер викладач ДЮСШ "ХЗТД" м.Харків, вул.Чоботарська 36
Баранова Вікторія Володимирівна жінка вчитель з фіз.культ Відділ освіти Добропільської міської ради; Дон.обл м. Добропілля вул. Банкова буд 10
Бардадимова Катерина Вікторівна жінка тренер викладач Громадська організація "Спортивне товариство Юніор" м.Харків вул.Бакуліна 13А
Башкіров Денис Володимирович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Безатосна Анастасія Віталіївна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Безп'ятова Анастасія Сергіївна жінка тренер ГО ХФ "Акророкспорт "Гранд" м.Харків вул.Н.Ужвій 80 кв 27
Безрук Артур Олександрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Береславський Богдан Анатолійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Бєлалова Діана Вадимівна жінка тренер ТОВ Комплексний позашкільний навчальний заклад "Оздоровчо-спорт.клуб "Ананас" м.Київ  вул.Електриків 29-А
Бєліков Володимир Едуардович чоловік тренер викладач Хар.об.фед.фігурного катання на ковзанах  м.Харків
Бєліменко Арсен Ахмедович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Бичков Ілля Олександрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Біленко Дар’я Олегівна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет реабілітолог ФОП Здоровенко м.Харків
Біленський Павло Сергійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Білоус Данило Дмитрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Білоцерковець Володимир Сергійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Близнюк Павло Олександрович чоловік вчитель ф.культ ХЗОШ I-III ступенів №35 Хар.міськ ради Хар.обл пров. Лиманський 1
Богова Аліна Олегівна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Бойко Валерія Костянтинівна жінка тренер викладач Комун.заклад. КДЮСШ "Восток" м.Харків вул.Дванадцятого Квітня 5-А
Бойко Денис Віталійович чоловік вчитель ф.культ Терпіннівський колегіум "Джерело" Запор.обл Мелітопольський район с.Терпіння вул.Таврійська 7
Бойко Михайло Михайлович чоловік викладачі бакалавр денна бюджет тренер викладач з ЗФП Хар.міська СДЮСШОР зі стрльби з лука "Комунар" Харків, вул.Рудника 2
Бойко Олександр Сергійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Бондаренко Юрій Сергійович чоловік тренер викладач Комун.заклад. КДЮСШ №2 Хар.міськ.ради м.Харків, вул.Героїв праці 12-В
Бородін Богдан Анатолійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Ботвинко Ярослав Михайлович чоловік тренер викладач Комун.заклад ф.к.і с. "Футбольний клуб "Нікополь" Дніпропетров.обл. м.Нікополь пр.Трубників буд 48
Бояринцев Леонід Анатолійович чоловік тренер викладач ГО ФК "Маріуполь" м. Маріуполь вул.Євпаторійська 45а
Буймістр Антон Юрійович чоловік тренер викладач Гадяцька районна держ.адмін. Полтавської області сектор освяти м.Гадяч вул. Гетьманська 31
Бурма Денис Валерійович чоловік тренер-інструктор ХМВК "Локомотив" м.Харків вул.Котлова 90
Бурчак Кирило Олегович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Бутенко Вікторія Вікторівна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Василишин Ярослав Сергійович чоловік виконавчий директор ГО "Флахо" м.Харків вул.Генерала Момота 13
Вербова Наталія Вікторівна жінка тренер Авторська школа плавання Близнюка Ю.В м.Харків
Визір Павло Валерійович чоловік вчитель зі спорту ХДВУФК № 1 Вул. Фронтова 3, м.Харків
Вишницька Ксенія Олексіївна жінка тренер викладач ФСК Локомотив вул.Велика Панасівська 90/1 м.Харків
Віннік Анастасія Віталіївна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет інструктор лік.фіз.к ФОП Бережна Міла Володимирівна м.Харків
Власов Олександр Сергійович чоловік Тренер викладач КПНЗ Першотравеньска ДЮСШ "Шахтар" Дніпр.область м.Першотравенськ вул.Молодіжна 40
Вовченко Катерина Олександрівна жінка вільне працевлаштування
Волохов чоловік
Вольвач Даніїл Олексійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Воронко Богдан Михайлович чоловік тренер викладач ДЮС клубу "Бойовий сокіл" м.Харків вул.Грицевца 51-55
Гаврильчик Руслан Олександрович чоловік тренер викладач КЗ "Сарненська ДЮСШ Рівненська обл. м.Сарни, вул.Ковельська 9
Гапоненко Тетяна Валеріївна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет фіз.терапевт МДУКРАА "Нове дихання" м. Харків вул.Клочківська 101-ж
Гасангаєв Роберт Емрулахович чоловік тренер Хар.обл.фелерація дзюдо м.Харків вул. Академіка Курчатова б28, к 110
Гелла Вероніка Володимирівна жінка головний спеціаліст відділу Первомайська районна державна адміністрація Хар.обл. відділ освіти, молоді та спорту; Хар.обл. м.Первомайський вул. Гагаріна буд 6
Герасименко Єлизавета Олександрівна жінка тренер Хар.обл.фелерація черлідінгу та чирдансу м.Харків
Гладун Владислав Вікторович чоловік вчитель ф.культ Чкаловський нав-вих комплекс Чкаловської селищної ради Чугуївського району Хар.обл. вул.Гагаріна 27
Глазкова Дар'я Андріївна жінка тренер викладач КЗ МКДЮСШ вул.Генерала Момота 13 м.Харків
Глущенко Альона Михайлівна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Гнатюк Лілія Сергіївна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Голибанич Руслан Валерійович чоловік керівник гуртка Сахновщинська районна ДЮ клуб фіз.підг. "Олімп" Хар.обл. скл.Сахновщина вул.Народна 2а
Головачев Павло чоловік спортсмен- інструктор ГО "Маріупольська міська федерація баскетболу" м.Маріуполь вул.Карпінського, б56 кв 64
Головня Вікторія Миколаївна жінка психологи бакалавр денна бюджет психолог Товариство з обмеж.відповідалбністю "УКРІНФОРМТРЕЙД" м.Харків просп.Московський буд 140 кімн.202-2
Головченко Максим Володимирович жінка провідний фахівець Місцевий осередок ГО "ВФСТ "Колос" м.Пирятин Полтавська обл. вул. Визволення 2-а
Гончаренко Андрій Володимирович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Горбатюк Олександр Олександрович чоловік спортсмен- інструктор Херсонська регіональна федерація баскетболу; м.Херсон
Горбачов Валерій Валерійович чоловік помічник головного тренера Організація АН "Титул" м.Харків
Горенко Данило Вікторович чоловік тренер викладач КЗ "Міська спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву з водних видів спорту Яни Клочкової; м.Хрків вул.Динамівська 5А
Горшкова Олександра Сергіївна жінка тренер викладач КЗ МКДЮСШ вул.Генерала Момота 13 м.Харків
Грдзелішвілі Валерія Давідівна жінка тренер викладач КДЮСШ №2 Хар.міс.ради вул.Героїв праці 12-В м.Харків
Гриньова Валерія Кирилівна жінка тренер з ФП Приватне підприємство "Марлі" м.Київ  вул.Гната Юри буд 9 оф 414
Грібинюк Олег Володимирович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Гудкова Альона Валеріївна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Гурч Михайло Тарасович                               - АТО чоловік викладачі бакалавр денна бюджет тренер ФОП Заглада В.В. м.Харків
Гуцол Максим Борисович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Давиденко Юлія Володимирівна жінка тренер викладач КЗ Роменська ДЮСШ імені Віктора Гречаного, Сумська обл. м.Ромни бульвар Щевченка 4
Давтян Карину Артаваздівну жінка вчитель ф.культ ЗОШ I-III ступенів №10 Світловодської міської ради Кіровоградської області;  вул.Героїв України 55
Данелян Максим Юрійович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет фізіотерапевт м.Харків Волейбольний клуб "Локомотив"
Данєкіна Аліса Володимирівна жінка адміністратор трен.залу ФОП Олійник В.О. м.Харків
Данилюк Вікторія Владиславівна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет інструктор лік.ф.к. ФОП Бережна М.В. м.Харків
Двірник Ігор Ігорович чоловік тренер викладач ДЮСШ Запор.областіб м.Томак, вул. Центральна 10/1
Дворецька Л.В. жінка тренер Фітнес-клуб "FitCurves" (ФОП Тимофієва І.Є.) м.Харків провулок Північний 7 кв 64
Дворцова Вікторія Василівна  наказ жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Демченко Віталій Сергійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Демченко Катерина Вікторівна                     -  АТО жінка психологи бакалавр денна бюджет вчитель фіз.к. КЗ Середня ЗОШ №28 Кам'янської міської ради;вул.Криворізька 41
Джумадурдиєв Джумадурди чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Дікань Леонід Семенович чоловік тренер викладач Хар.міська СДЮСШОР зі стрльби з лука "Комунар" Харків, вул.Рудника 2
Донченко Андрій Іванович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет фахівець з фіз.реабілітації Медичний центр фіз.реабілітції та сп.медицини "Кінезіо" м.Харків вул.Плеханівська б.92-А
Дорофєєв Олександр Юрійович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет фахівець з фіз.реабілітації Медичний центр фіз.реабілітції та сп.медицини "Кінезіо" м.Харків вул.Плеханівська б.92-А
Дуванський Олег Сергійович чоловік тренер викладач Барвінківська ДЮСШ Барвінківської районної ради Хар.області; вул.Центральна 61-а
Дуднік Наталія Олексіївна жінка вчитель ф.культ ГЗОШ I-II ступенів Краснокутської районної ради Хар.обл. вул.Шевченка 72
Дума Євген Вікторович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Еткало Артем Дмитрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Єлісєєв Олександр Юрійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Ємченко Валерія Олександрівна жінка тренер викладач КЗ КДЮСШ №12 Хар.м.ради просп.Перемоги 76-А м.Харків
Єрмолаєва Анастасія Володимирівна жінка інформатика бакалавр денна бюджет фахівець з інформативних технологій Хар.міський спорт.клуб "Рапід"; м.Харків вул.Астрономічна 44а кв 12
Житель Альона Юріївна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Журенко Яна Олексіївна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Зайцев Сергій Ігоревич чоловік тренер викладач Близнюківська ДЮСШ; Хар.обл смт Близнюки вул.Незалежності 12
Зінченко Федір Володимирович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Іванов Богдан Сергійович чоловік тренер викладач КЗ КДЮСШ №9 м.Харків вул.Чугуївка 35
Іваштенко Анастасія Романівна жінка адміністратор трен.залу ФОП Каратов Ю.П.
Іващенко Анна Юріївна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Ільїнський Даніїл Андрійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Казмірчук Андрій Федорович чоловік інформатика бакалавр денна бюджет
Калужна Олена Володимирівна жінка тренер-викладач КЗ "Міська спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву з водних видів спорту Яни Клочкової; м.Хрків вул.Динамівська 5А
Карацюба Роман Володимирович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Кармаза Денис Євгенович чоловік тренер Гром.організація спорт.клуб "Слобожанець" м.Харків вул. Луї Пастера 179-А
Карнаухов Даниїл Дмитрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Картавий Данило Дмитрович чоловік вчитель ф.культ Відділ освіти Куп'янської міськ.ради; Хар.обл. вул. Студентська 2
Кас’ян Катерина Олегівна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Кассич Вікторія Олексіївна жінка тренер викладач Нововодолазька ДЮСШ Нововодолазької районної ради Хар.обл; вул.Дзержинського 4, смт. Нова Водолага
Катречко Владислав Сергійович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет фахівець з фіз.реабілітації Тов.з обмеж.відповідальністю "Ідеальна спина"; м.Харків проспект Правди буд 10
Кириленко Ольга Ігорівна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Кісельова (Самсонова) Аліна Олександрівна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Кіяшко Руслан Ігоревич чоловік вчитель закл. Середньої освіти Гутянська ЗОШ I-III ступенів Богодухівської районної ради Хар.обл. смт.Гути вул.Первухінська 39
Климова Юлія Олександрівна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Клімьонов Станіслав Вячеславович чоловік менеджмент бакалавр денна бюджет інструктор ФК ТОВ "Хладтеплопрогресс" м.Харків пер.Піскуньовський 4 оф.7
Ключко Едуард Сергійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Коваленко Дар’я  Вікторівна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Коваленко Інна Ігорівна жінка Вільне працевлаштування
Коваленко Микита Олександрович чоловік спортсмен- інструктор Комунальне підприємство "Обласний центр хокею" м.Херсон вул. Гвардійської Херсонської девізії 49, буд 26
Коваленко Оксана Віталіївна жінка робітник з ремонту спорт.обладнання КЗ "Український східний центр олімпійської підготовки із зимових видів спорту" м.Харків вул.Динамівська 5-а
Ковальов Богдан Юрійович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет інструктор з лік.ФК ФОП Бережна М.В. м.Харків
Ковальова Анна Олександрівна жінка спортсмен- інструктор БК ХАІ "XXI-Вік" м.Харків вул.Чкалова 17
Ковальчук Микита Дмитрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Ковтун Діана Дмитрівна жінка тренер УМГО ЖФК "Пантери" м.Умань, вул Кизила Андрія
Кожевнік Артур Мурадович чоловік тренер викладач КДЮСШ №6 Хар.міс.ради вул.Ньютона 143-б м.Харків
Козлов Руслан Едуардович  - інв. чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет Вільне працевлаштування
Козуб Ірина Олександрівна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Коленко Денис Володимирович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Колесніченко Владислав Олександрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Колєснік Аліна Романівна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет масажист ФЦ "Adrenaline GYM" м.Вовчанськ вул. Соборна 33Б
Комаров Денис Ігорович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет реабілітолог КЗ ШВСМ з легкої атлетики Хар.обл.ради м.Харків пр.Московський 246-а
Корбат Юрій Вікторович чоловік вчитель ФК Борщівська ЗОШ I-III ступенів №2; Тернопільська обл. м.Борщів вул.Леся Курбаса 7
Короленко Марина Михайлівна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Коростен Євгеній Олександрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Коротенко Едуард Олександрович чоловік менеджмент бакалавр денна бюджет тренер викладач Золочівська ДЮСШ; Хар.обл. смт Золочів, вул 8 Березня, 5
Коротков Кирило Олексійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Корчинов Денис Олександрович чоловік тренер викладач КДЮСШ №8 Хар.міськ.ради; м.Харків вул.Волонтерська 4/6
Косенко Олександра Миколаївна чоловік вчитель ФК Початкова школа №43 Полтавської міської ради; вул.Стрітенська буд 20
Кострoмін Денис Денисович чоловік тренер викладач Федерація плавання міста Кам'янське; Дніпропетр.обл вул.Полтавська 12
Кошовець Владислав Іванович чоловік спортсмен- інструктор Управління "Укрспортзабезпечення"; вул.Еспланадна 30-Б м.Київ
Кравцов Вадим Олексійович чоловік тренер викладач Хар.об.фед.фігурного катання на ковзанах  м.Харків; вул.Динамівська 5-а
Кравченко Степан Олександрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Красов Євгеній Вадимович МС чоловік тренер з ЗФП ГОХМГАСІ "Вітаспорт" м.Харків вул.Динамівська 5а
Кривенченко Катерина Сергіївна жінка викладачі бакалавр денна бюджет
Кузьміна Вікторія Олександрівна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Кузьмінова Віолета Олександрівна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет реабілітолог Товариство з обмеж.відповід."Приват Клінік" м.Харків
Кулемза Павло Вікторович чоловік менеджер спорт. туризму ФОП Фефелова Н.О. м.Харків
Кулик Владислав Олегович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Кулієв Богдан Олегович чоловік тренер викладач Барвінківська ДЮСШ Барвінківської районної ради Хар.області; вул.Центральна 61-а
Куліков Вадим Юрійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Куркіна Анастасія Ігорівна жінка викладач ФК Центр професійно-технічної освіти №1 м.Харкова; бульвар Ів.Каркача 20
Кучеєв Дмитро Олегович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Лабецький Владислав Володимирович              -  шах чоловік психологи бакалавр денна бюджет психолог Білозерський професійний гірний ліцей; м.Білозерське віл.Фестивальна 8а
Ларіонов Андрій Сергійович чоловік тренер викладач СК "Динамо-Харків" м.Харків вул.Юри Зойфера 6
Лах Аліна Олександрівна жінка спортсмен- інструктор БК ХАІ "XXI-Вік" м.Харків вул.Чкалова 17
Лимар Ярослав Олександрович чоловік вчитель ФК Соколівський НВК ім.Отакара Яроша; вул.Шкільна 2 с.Соколове Зміївського району Хар.обл.
Лимарь Вікторія Ярославівна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Литвинов Ангеліна Сергіївна жінка тренер викладач ДЮСШ відділу Добропільскої міської ради; Дон.обл. вул.Незалежності б.24
Лихобаба Максим Миколайович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Ліпковська Кристина Віталіївна жінка тренер викладач ГО "БАРСТАЙЛЕРС" м.Харків
Лугова Оксана Андріївна жінка інструктор ППФП Тов.з обмеж.відпов. "Віндфул",м.Київ вул.Миколи Василенка буд.7-А
Луговський Олександр Вячеславович чоловік тренер викладач ГО "СТ Юніор" м.Харків вул.Бакуліна 13А
Лук’янець Олександр Іванович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Лукашенко Володимир Едуардович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Луньков Ілля Андрійович чоловік вчитель ФК Чернешинський НВК ЗОНЗ I-III ступенів дошкільний навчальний заклад Зачепилівського району Хар.обл. с.Чернещина вул.Центральна 59
М’ягкий Кирило Євгенійович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Мазур Микита Олександрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Мамедов Мурад Кямілович чоловік тренер викладач КДЮСШ №16 Хар.міськ.ради вул.Амосова 23А
Маренич Ганна Владиславівна                      - АТО жінка психологи бакалавр денна бюджет
Мартинюк Микита Юрійович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Марченко Олексій Олександрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Маслов Владислав Вячеславович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Маца Ілля Павлович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Мащенко Андрій Юрійович чоловік вчитель ФК Люботинська ЗОШ I-III ступенів №5, Хар.обл. м.Люботин вуд.Полтавський шлях 48
Медведєв Владислав Ігорович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Медведєв Євген Дмитрович чоловік тренер викладач Хар.міський спорт.клуб "Рапід"; м.Харків вул.Астрономічна 44а кв 12
Медведєв Олександр Михайлович чоловік тренер інструктор Спорт-клуб "Олімп-Самбо 2010" м.Харків вул.Ковтуна 19, кв 68
Меланіч Валерій Сергійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Мельник Владислав Валерійович чоловік тренер викладач ДЮСШ Полт.область м.Миргород вул.Гоголя 157
Мельничук Ганна Сергіївна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Мельничук Михайло Анатолійович чоловік тренер викладач Старосинявська ДЮСШ, смт Стара Синява вул.Толстого 6
Мережко Ігор Борисович чоловік тренер Федерація хокею м.Київ, вул.Іллєнка 46
Милованов Ернест Олександрович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет фахівець з фіз.реабілітації Медичний центр фіз.реабілітції та сп.медицини "Кінезіо" м.Харків вул.Плеханівська б.92-А
Михнюк Дмитро Анатолійович чоловік тренер викладач КДЮСШ №1 Бахмутської міськ.ради; Донецька обл. вул.Миру 69
Мізяк Юлія Сергіївна жінка викладачі бакалавр денна бюджет тренер викладач Комун.заклад. Богодухівської районної ради ДЮСШ, площа Соборності 1
Міняєва Ганна Вікторівна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет масажист-косметолог ФОП Міняєва Г.В. м.Харків
Міхніч Максим Ігорович нак. чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Мозгова Анжела Сергіївна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Моісєєв Максим Сергійович     пон. чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Молчанов Костянтин Дмитрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Моргун Андрій Юрійович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Мороз Олександр Володимирович чоловік інструктор з плавання басейн "Мі-Комп", вул Михайла Грушевського б4, кв 65, м.Камянське, Дніпр.обл
МузиченкоДмитро Валерійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Муляр Вікторія Олександрівна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Мусін Іван Олександрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Мушенко Дмитро Андрійович чоловік інформатика бакалавр денна бюджет ? ХЗОШ тупенів №51 Хар.міськ.ради Хар.обл.
Насєдкін Олександр Олександров. чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет фахівець з фіз.реабілітації Медичний центр фіз.реабілітції та сп.медицини "Кінезіо" м.Харків вул.Плеханівська б.92-А
Нерсісян Ангеліна Євгеніївна-дит жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет Вільне працевлаштування
Несвіт Тетяна Миколаївна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Никита Іван Іванович чоловік вчитель ФК КЗ Золочівський ліцей №2, вул.Клименка Віктора 63 смт Золочів Хар.обл.
Никифоров Артем Вячеславович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Носик Наталя Олександрівна жінка вихователь Ком.закл. Харківський професійний коледж спортивного профілю; вул.Помірки 27 м.Харків
Нужний Іван Андрійович (МС) нак. чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Овсієнко Марина Володимирівна жінка керівник гуртка Комунальний позашкільний навчальний заклад "Хар.міський комплексний центр клубів за місцем проживання"; майдан Павлівський 2 м.Харків
Овчаренко Аліна Олександрівна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Олійник Альона Олександрівна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет реабілітолог первинна Василівська районна організація Ради ветеранів; м.Дніпрорудне Запор.область
Олійник Андрій Романович чоловік тренер викладач ДЮСШ м.Лиман; вул.Грушевського 6 а, Длн.область
Олійник Дмитро Віталійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Омельченко Олександр Миколайович жінка вчитель ФК Шахівський ЗОШ І-ІІІ ступенів, вул.М.Ф.Чернявського с.Шахове
Осадча Ілона Романівна жінка тренер викладач Роганська ДЮСШ Хар.рай.ради Хар.обл. сел.Докучавське
Отришко Олег Володимирович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Охунов Нуман Шухратжанович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Павленко  Діана Андріївна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет інструктор-методист тренажерного залу Реабілітаційний центр REFIT (ФОП Зозуля С.Л.) м.Харків
Павлов Дмитро Юрійович чоловік тренер викладач КЗ МС ДЮСШОР
Пазинич Костянтин Андрійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Паніматченко Анастасія Ігорівна жінка вчитель ФК Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів "1, Дон.обл.вул.Воровського 111
Пархоменко Альона Ігорівна жінка тренер-викладач Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №8; м.Харків вул.Волонтерська 4/6
Патокіна Євгенія Дмитрівна жінка тренер викладач ФСК Локомотив вул.Котлова 90/1 м.Харків
Переверзєв Сергій Вікторович чоловік тренер викладач СДЮСШОР "Спартак" м.Харків вул.Клочківська 43/47
Пересунько Олександр Олегович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Пець Іван Романович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Підкопай Максим Володимирович чоловік інформатика бакалавр денна бюджет
Плис Володимир Геннадійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Подгібалов Роман Вадимович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет масажист "Рест-маркет груп" м.Херсон, Карантинний острів 1
Пойда Ігор Олегович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Покрасен Дмитро Андрійович чоловік вчитель ФК Харківський приватний виховний комплекс "Гармонія" м.Харків вул.Рибалка 16-А
Покровський Дмитро Миколайович чоловік тренер викладач КЗ МС ДЮСШОР
Пономаренко Анна Віталіївна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Пономаренко Олександр Юрійович чоловік робітник з ремонту спорт.обладнання КЗ "Український східний центр олімпійської підготовки із зимових видів спорту" м.Харків вул.Динамівська 5-а
Протасов Володимир Костянтинович чоловік менеджмент бакалавр денна бюджет вчитель ФК Запорізька ЗОШ, с.Запоріжжя Токмацького району Зап.області вул.Миру, б №2-А
Птухін Сергій Юрійович чоловік менеджмент бакалавр денна бюджет спортивний директор АН "Титул"
Путренко Антон Вікторович чоловік вчитель ФК Виноградівський заклад ПЗСО ім.О.М.Соценка, Херсон.обл.с.Виноградове, вул.Суворова 12
Пшеняник Валерій Віталійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Радіонова Світлана Сергіївна жінка спортсмен- інструктор Бердянська міська федераця баскетболу, Запор.обл Магістральне шосе 27
Расько Валентин Олександрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Рахімшаіков Ануар Ануарович чоловік спортсмен- інструктор Баскетобольний клуб "Хімік" Одес.обл. м.Южне пл.Перемоги 1
Рибалка Антон Вікторович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет інструктор з ЛФК ФОП Заглада В.В. м.Харків
Риженко Дар’я Юріївна жінка тренер викладач ДЮСШ "ХФТІ" м.Харків пр.Курчатова 1
Ріпко Денис В’ячеславович чоловік тренер викладач КДЮСП №8, вул.Волонтерська 4/6 м.Харків
Ріяка Владислав Сергійович чоловік тренер ДЮФК "Арсенал" м.Харків просп.Ілліча 77
Розиєв Аліджан чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Розінков Олександр Володимирович чоловік тренер-викладач ДЮСШ Комсомольське, Хар.обл смт.Слобожанське
Романець Руслан Віталійович чоловік вчитель ФК Вовачнська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вул.Сапельніка 43 м.Вовчанськ
Романов Олександр Олександрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Ротова Карина Рубенівна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Рябінін Дмитро чоловік тренер-викладач Відокремлений підрозділ ФТУ в Од.області; м.Одеса вул.Сергія Ядова буд.16 кв 128
Сабада Поліна Олександрівна жінка тренер викладач Комун.заклад. КДЮСШ №2 Хар.міськ.ради м.Харків, вул.Героїв праці 12-В
Савенко Дмитро Ігорович (МС) чоловік тренер викладач Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вул Чичибабіна 11
Савчук Валерія Валеріївна жінка спортсмен- інструктор БК ХАІ "XXI-Вік" м.Харків вул.Чкалова 17
Савчук Роман Ігорович чоловік тренер викладач КЗ Богодухівського районної ради ДЮСШ, площа Собоності 1
Саєнко  Денис Едуардович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет інструктор ЛФК ФОП Бережна Міла
Саліхов Артем Юрійович чоловік спортсмен- інструктор ГО "Ватерпольний клуб "Харків"
Сапун Іван Євгенович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Саяров Іван Сергійович чоловік тренер викладач КЗ КДЮСШ №12; проспект Перемоги 76-А
Світенко Катерина Віталіївна жінка тренер КЗ Тростянецької міської ради "Спортивний клуб "Академія спорту"
Семенов Євгеній Юлійович чоловік вчитель ФК ЗОШ I-III ступенівШахівської сільскої ради; с.Шахове вул.М.Ф.Чернявського 14
Семеренко Андрій Миколайович чоловік вчитель ФК Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кегичівської рай.ради Хар.обл. вул.Шкільна 1а с.Андріївка
Сєдих Дмитро Ігорович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Сєріков Руслан Володимирович чоловік тренер викладач КЗ Пісочинська ДЮСШ, вул.Клубна 5 с.Пісочин
Сивокобильська Вікторія Володимирівна     - сирота жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Сидоренко Вадим Володимирович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Сиротенко Олексій Євгенович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Ситнік Сергій Олександрович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Сірий Тимофій Геннадійович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Сіроус Євген Павлович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Скидан Леонід Леонідович чоловік інформатика бакалавр денна бюджет тренер викладач КДЮСШ СТ "Спартак", пров.Байкальский 2 офіс 505 м.Харків
Скобеєв Ігор Олександрович (МС) чоловік інструктор з ФК КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №126; м.Харків вул.Бучми 36-Г
Слєпушкін Андрій Сергійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Слободянюк Юлія Віталіївна жінка викладачі бакалавр денна бюджет
Смачелюк Анастасія Олександрійвна жінка тренер викладач КЗ КДЮСШ №2 вул.Героїв Праці 12-В м.Харків
Сметенко Вадим Дмитрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Соробей Богдан Володимирович чоловік тренер-викладач Гроиадська організація "Спортивне товариство Юніор" м.Харків вул.Бакуліна 13А
Сорока Аліна Андріївна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Сосонний Дмитро Артурович чоловік тренер викладач ДЮСШ "ХЗТД" м.Харків вул.Чоботарська 36
Спанціреті-Морозов Павло Олександрович чоловік керівник гуртка КЗ "Хар.палац дитячої та юнацької творчості Хар.м.ради Хар.обл" пр.Тракторобудівників 55 м.Харків
Станчев Микита Костянтинович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Стась Владислав Валерійович чоловік тренер викладач Зінківська СДЮСШОР ім В.П.Літвішка;вул.Воздвиженська 22 м.Зіньків Полт.обл
Степаненко Вероніка Сергіївна жінка тренер Фітнес-клуб "FitCurves" (ФОП Тимофієва І.Є.) м.Харків провулок Північний 7 кв 64
Степаненко Дмитро Ігорович чоловік тренер викладач ГО "ХОФД" Харківська область, пр-т Академіка Курчатова б28 к 110
Стецюренко Іван Дмитрович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Столбова Дар’я Максимівна – багатодітна родина жінка психологи бакалавр денна бюджет
Столбунов Михайло Володимирович чоловік вчитель ФК ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 м-н Шахтарський 336, м.Покровськ Донец.обл
Сусліков Дмитро Вікторович чоловік тренер викладач "Харківська обласна федерація контактних єдиноборств"
Таран Ілля Станіславович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Тимець Ігор Ігорович чоловік тренер викладач Комунальна установа "Біловодська ДЮСШ" смт.Біловодськ, Луганськ область, вул. Козюменського 12а
Тімумі Хамза чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Тімченко Валерія Сергіївна чоловік тренер викладач СДЮСШОР "Спартак" м.Харків вул.Клочківська 43/47
Ткач Артем Олександрович чоловік викладачі бакалавр денна бюджет тренер ФОП Заглада В.В. м.Харків
Торосян Андрій Валерійович - інв. чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Трекущенко Євген Сергійович чоловік тренер викладач Барвінківська ДЮСШ Барвінківської районної ради Хар.області; вул.Центральна 61-а
Трофимов Максим Федорович чоловік викладачі бакалавр денна бюджет тренер викладач КДЮСШ СТ"Спартак" м.Харків пров.Байкалівський 2 оф.505
Тюкова Ганна Олександрівна жінка вчитель ФК Терпіннівський колегіум "Джерело" Запор.обл Мелітопольський район с.Терпіння вул.Таврійська 7
Удовика Олексій Сергійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Фалько Роман Костянтинович чоловік тренер викладач Комун.заклад. КДЮСШ №2 Хар.міськ.ради м.Харків, вул.Героїв праці 12-В
Фаталієв Кирило Сергійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Федоренко Вікторія Сергіївна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Фесенко Юрій Олександрович чоловік вчитель ФВ Чаплинська СЗОШ Василівського р-ну Дніпропетр.області
Філіп’єв Олексій Олександрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Фокін Артем Андрійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Хаджі Сіпан чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет
Хазай Віталій Ігорович чоловік викладачі бакалавр денна бюджет інструктор залу ТОВ "ЛАФА 3000" м.Харків вул.Академіка Павлова буд 44Б
Халін Дмитро Станіславович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Харебава Давід Зазайович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Хацько Сергій Дмитрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Хілько Світлана Сергіївна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Хожжиєв Азіз чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Христенко Олег Олегович чоловік головний тренер АН "Титул"
Христинюк Вадим Олексійович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Циплухіна Ангеліна Янівна жінка інспектор відділу освіти, культ і спорту Малоданилівська селищна рада, Хар.обл Дергачівський район смт.Мала Данилівка вул.Ювілейна 5
Чередниченко Анастасія Віталіївна жінка інструктор з ЗФП Навч.спорт-технічний центр "Сова" м.Харків просп.Тракторобудівників 1
Чередніченко Артем Іванович чоловік викладачі бакалавр денна бюджет вчитель ФК Гаврилівський навчально-вих.комплекс (дитячий садок ЗОШ І-ІІІ ступені) Барівнківської рай.ради вул.Паркова 90
Чернишова Валерія Андріївна жінка стажер-інструктор ГО ВК Локомотив вул.Велика Панасівська 90/1 м.Харків
Чирвіна Юлія Олександрівна жінка тренер-викладач КЗ КДЮСШ №3 м.Харків бульв.Фронтовиків 1
Чуйков Микита Олександрович чоловік фізична  терапія бакалавр денна бюджет Вільне працевлаштування
Шакшуй Вероніка Костянтинівна жінка тренер-викладач Комун.заклад. КДЮСШ "Восток" м.Харків вул.Дванадцятого Квітня 5-А
Шаповалов Вадим Олександрович чоловік тренер з ЗФП ГОХМГАСІ "Вітаспорт" м.Харків вул.Динамівська 5а
Шаповалов Іван Володимирович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Шаповалов Олекандр Сергійович чоловік інструктор з ФК ТОВ "Титан Альянс" м.Харків просп.Московський буд.142 кімната 208-2
Шахов Олексій Олександрович чоловік тренер викладач Попаснянська комун.установа ДЮСШ , Луган.обл. м.Попсна вул.Суворова
Швоєв Богдан Дмитрович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Шевченко Анастасія Сергіївна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет реабілітолог Близнюківська ДЮСШ; Хар.обл смт Близнюки вул.Незалежності 12
Шевченко Денис Андрійович чоловік керівник гуртка Хар. ЗОШ І-ІІІ ступенів №68
Шевченко Маргарита Олексіївна жінка інструктор із скелелазіння ФОП Оченаш І.М. Скалодром "ПИК"Центр, вїзд Тарасівський буд 12, кв 175
Шевченко Тетяна Вадимівна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Шевчук Олеся Костянтинівна жінка тренер викладач ДЮСШ "ХФТІ" м.Харків пр.Курчатова 1
Шелудько Данило Вікторович чоловік Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Шило Дмитро Олександрович чоловік курівник гуртка КЗ "Великопроходівський ліцей"; Хар.обл Великі Проходи вул.Іллінська 32-А
Шинкаренко Аліна Віталіївна жінка спортсмен- інструктор Управління "Укрспортзабезпечення"; вул.Еспланадна 30-Б м.Київ
Шокін Владислав Романович чоловік тренер Хар.обл.фелерація дзюдо м.Харків вул. Академіка Курчатова б28, к 110
Штацька Валерія Ігорівна жінка викладачі бакалавр денна бюджет вчитель ФК КЗ Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ступенів Зміївський район
Щеглов Богдан Євгенійович чоловік тренер викладач КЗ КДЮСШ №3 м.Харків бульв.Фронтовиків 1
Щербина Вікторія Віталіївна жінка Фізична культура та спорт бакалавр денна бюджет
Юрченко Оксана Сергіївна жінка фізична  терапія бакалавр денна бюджет асистент фіз.терапевта КУ Чутівський інклюзивно-ресурсний центр Чутів.рай.ради Полтавської області; вул.Центральна 4 смт.Чутове
Якимук Олексій Володимирович чоловік інструктор із скелелазіння ФОП Оченаш І.М. Скалодром "ПИК"Центр, вїзд Тарасівський буд 12, кв 175
Якимук Олексій Володимирович                - ВПО чоловік викладачі бакалавр денна бюджет
Янюк Анастасія Олександрівна жінка тренер з ЗФП Приватне підприємство "Спайн" м.Харків Пушкінський вїзд 6,59
Ярова Олександра Сергіївна жінка тренер ГО "Федерація військово-спортивних багатоборств Хар.обл." вул.Бимчи буд.42Б кв 135
Яхно Єлизавета Сергіївна жінка спортсмен- інструктор Управління "Укрспортзабезпечення"; вул.Еспланадна 30-Б м.Київ
Яцкін Ілля Сергійович чоловік тренер викладач Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міськ.ради; Луг.обл вул.Федоренка 33
Прізвище, ім’я та по-батькові Рік та місце захисту дисертації Працевлаштування, посада
1. Ажиппо

Олександр Юрійович

Рік вступу до аспірантури 1995

2001, Львів, Львівський державний інститут фізичної культури департаменту міжнародної політики спорту та туризму України ДК 012658 Ажиппо Олександр Юрійович – ректор Харків, ХДАФК, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та методики фізичного виховання член секції з фізичного виховання і спорту при НАПН України, керівник Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області.
2. Абдулвахід Длшад Ніхад

Рік вступу до аспірантури 2013

2018, ХДАФК, К 64.862.01. Тимчасово не працює
3. Амжад А.Б. Хамдоні

Рік вступу до аспірантури 2006

2011, Львів, ЛДУФК, К 35.829.01 Тимчасово не працює

 

4. Ананченко Костянтин Володимирович

Рік вступу до аспірантури 2002

2007, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХДАФК, помічник проректора з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри одноборств.
5. Арканія

Русудан Автанділівна

Рік вступу до аспірантури2013

2020, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, тренер національного класу федерації таеквон-до ІФТ Україні, тренер

початкової підготовки з таеквон-до (тренує в клубах).

6. Байрамов
Руслан

Халік оглі

Рік вступу до аспірантури 2016

 

2020, Харків, ХДАФК, ДФ64.862.001 Харків, головний спеціаліст управління з питань фізичної культури і спорту Харківської облдержадміністрації

Документи  надані до розгляду в МОН України.

7. Бала

Тетяна

Михайлівна Рік вступу до аспірантури 2009

 

2013, Харків, ХДАФК,

К 64.862.01

Харків, ХДАФК помічник проректора з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання.
8. Бикова

Олена Олександрівна

Рік вступу до аспірантури 2004

2017, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХНПУ імені Г. С. Сковороди, доцент кафедри одноборств, фехтування і силових видів спорту.
9. Бісмак

Олена

Василівна

Рік вступу до аспірантури 2001

2006, Львів, ЛДУФК, К 35.892.01 Київ, НУФВСУ, доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії
10 Бойченко

Наталія Валентинівна

Рік вступу до аспірантури 2007

2010, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХДАФК, доцент  кафедри одноборств.
11 Бондар
Анастасія

Сергіївна

Рік вступу до аспірантури 2000

2007, Львів, ЛДУФК Харків, ХДАФК, завідувач кафедри менеджменту фізичної культури, доцент.
12 Булгаков

Олексій

Ігорович

Рік вступу до аспірантури 2008

2014, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Житомир, Житомирський державний університет імені Івана Франка, завідувач кафедри фізичного виховання та спортивного вдосконалення.
13 Ван Ліхуа

Рік вступу до аспірантури 2009

2011 Харків,ХДАФК, К 64.862.01 Тимчасово не працює
14 Ван Синьна

Рік вступу до аспірантури

2013 Харків,ХДАФК, К 64.862.01 Китай, Хебей, Хебейський спортивний університет, професор кафедри соціальних видів спорту.
15 Ван Сюемань

Рік вступу до аспірантури 2008

2011 Харків,ХДАФК, К 64.862.01 Тимчасово не працює
16 Гончаров

Олексій Геннадійович

Рік вступу до аспірантури 2011

2019, Київ, НУФВСУ, Д 26.829.01 Харків, ХДАФК, доцент кафедри медичних дисциплін та охорони здоров’я.
17 Гончарук

Наталія Володимирівна

Рік вступу до аспірантури 2001

2006, Київ, НУФВСУ Харків, Національний фармацевтичний університет, доцент кафедри фізичної реабілітації та здоров’я
18 Горбенко
Олександр Володимирович

Рік вступу до аспірантури 1997

30.01.2007, Харків, ХДАФК,

К 64.862.01

Харків, ХДАФК, завідувач, доцент  кафедри гімнастики, танцювальних видів спорту та хореографії (2014-2016 р.р.), суддя Вищої категорії Спілки громадських об’єднань спортивних танців України, суддя Всеукраїнської федерації танцювального спорту, суддя Міжнародної категорії IDSA зі спортивних танців, тренер-педагог Харківського центру спортивної хореографії.
19 Горчанюк
Юрій

Андрійович

Рік вступу до аспірантури 1999

2004, Харків, ХДАФК

Д 6486201

Харків, ХДАФК, доцент кафедри спортивних та рухливих ігор.

 

20 Гриньова

Тетяна

Іванівна

Рік вступу до аспірантури 2011

 

2014, Харків, ХДАФК,

К 64.862.01

Харків, ХДАФК, доцент кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму.
21 Дугіна

Ліана

Вячеславівна

Рік вступу до аспірантури 2007

2011, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХДАФК, доцент кафедри фізичної терапії.
22 Єфременко

Андрій Миколайович Рік вступу до аспірантури 2011

2016, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХДАФК, доцент  кафедри легкої атлетики, доцент
23 Жосан

Ігор Анатолійович

Рік вступу до аспірантури 2009

2011, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Херсон, Херсонський державний університет доцент кафедри спортивних ігор.
24 Журид

Сергій

Миколаївич

Рік вступу до аспірантури 1995

2008 Харків, ХДАФК,

К 64.862.01

Харків, ХДАФК, доцент кафедри футболу та хокею.
25 Іванова (Рибальченко) Тетяна

Петрівна

Рік вступу до аспірантури 2007

2011, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХДАФК, доцент кафедри легкої атлетики до 2020 року.
26 Калмикова

Юлія

Сергіївна

Рік вступу до аспірантури 2005

2006, Львів, ЛДУФК Харків, ХДАФК, доцент кафедри фізичної терапії,  доцент.
27 Коваль

Святослав Святославович

Рік вступу до аспірантури 2001

2010, Харків, ХДАФК Харків, ХДАФК, доцент кафедри футболу та хокею.
28 Коломієць

Надія Анатоліївна

Рік вступу до аспірантури 2005

2010 Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХНУПС, старший викладач, кафедра фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту.
29 Коломійцева
Ольга

Едуардівна

Рік вступу до аспірантури 1998

28.11.2006, Харків, ХАРКІВ, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого,  доцент кафедри фізичного виховання.
30 Коновалов Володимир Володимирович

Здобувач

Рік вступу до аспірантури

1995

2005

2011 Харків,ХДАФК, К 64.862.01 Спеціаліст фізичної та вогневої підготовки в Управлінні Служби безпеки України в Харківській області
31 Котляр

Сергій

Миколаївич

Рік вступу до аспірантури 1995

2004, Харків, ХДАФК, Д 6482601 Харків, ХДАФК, доцент кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму.
32 Кизим (Батєєва) Наталія

Петрівна

Рік вступу до аспірантури 2004

2013, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Київ, Київський національний університет  культури і мистецтв, доцент кафедри хореографічного мистецтва .
33 Кугаєвський Сергій Олександрович

Рік вступу до аспірантури 2004

2010 Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХНПУ імені Г. С. Сковороди До 2010 року працював

 

 

34 Куделко
Вікторія

Едуардівна

Рік вступу до аспірантури1998

2004, Харків, ХДАФК

К 64.862.01

Харків, Український державний інститут залізничного транспорту, доцент кафедри фізичного виховання та спорту.
35 Лань Давей

Рік вступу до аспірантури 2007

2011, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Тимчасово не працює
36 Лебедєв

Сергій

Ігорович

Рік вступу до аспірантури 2009

2016, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХДАФК, доцент кафедри футболу та хокею
37 Луценко
Юлія

Михайлівна

Рік вступу до аспірантури 2016

2020, Харків, ХДАФК, ДФ64.862.002 Директор українського культурного центру, керівник спортивного клубу «Тріумф», Ліван м. Бейрут.

Документи  надані до розгляду в МОН України.

38 Лю Лу

Рік вступу до аспірантури 2006

2011, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Тимчасово не працює
39 Мартиросян

Артур

Артурович

Рік вступу до аспірантури 2001

2007, Харків, ХДАФК

К 64.862.01

Київ, керівник підприємств: "Всеукраїнська спортивна організація "Українська федерація регбіліг", "Регбіліг клуб "Легіон ХІІІ", "Федерація регбіліг Києва" та ін.
40 Ма Цзиньган

Рік вступу до аспірантури 2003

2005, Харків, ХДАФК, Д 6486201 Тимчасово не працює
41 Мельник

Аліна

Юріївна

Рік вступу до аспірантури 2009

2017, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХДАФК, доцент кафедри спортивних та рухливих ігор.
42 Миргород
Діана

Олексіївна

Рік вступу до аспірантури 1996

2003, Львів, Львівський державний інститут фізичної культури,

К 35.829.01

Харків, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого,  доцент кафедри фізичного виховання до 2019 року.

На даний час працює в London, UK, Westminster Physiotherapy and Pilates Studio.

43 Мосаб Салем Амуді

Рік вступу до аспірантури 2006

2009, Львів, ЛДУФК, К 35.829.01 Арабський Американьский університет, м. Дженін.,Палестина, доцент
44 Ню Юньфей Рік вступу до аспірантури 2007 2014, Харків, ХДАФК, К 64.862.01, Тимчасово не працює
45 Пашков

Ігор

Миколайович

Рік вступу до аспірантури 2011

2011, Харків, ХДАФК,

К 64.862.01

Харків, ХДАФК, доцент кафедри одноборств.
46 Окунь

Дар’я

Олександрівна

Рік вступу до аспірантури 2012

2018, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХДАФК, старший викладач кафедри олімпійського і професійного спорту.
47 Перцухов

Андрій Анатолійович

Рік вступу до аспірантури 2006

2013, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХДАФК, доцент кафедри футболу та хокею.
48 Петрухнов Олексаандр Дмитрович

Рік вступу до аспірантури 2011

2020, Київ, НУФВСУ, Д 26.829.02 Харків, ХНМУ, ст. викладач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини з курсом фізичного виховання та здоров’я
49 Підкопай

Денис

Олегович

Рік вступу до аспірантури 1995

2002, Львів, Львівський державний інститут фізичної культури, К 35.829.01 Харків, ХДАФК, професор кафедри фізичної терапії.
50 Політько

Олена

Валеріївна

Рік вступу до аспірантури 2004

2013, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХДАФК, доцент кафедри водних видів спорту.
51 Пугач

Ярослава

Ігорівна

Рік вступу до аспірантури 2011

2014, Харків, ХДАФК,

К 64.862.01

Харків, ХДАФК, старший викладач кафедри олімпійського і професійного спорту.
52 Путятіна

Галина

Миколаївна

Рік вступу до аспірантури 2004

2008, Харків, ХДАФК,

К 64.862.01

Харків, ХДАФК, проректор з науково-педагогічної роботи, професор.
53 Пятисоцька

Світлана

Сергіївна

Рік вступу до аспірантури 2005

2013, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХДАФК, доцент кафедри інформатики та біомеханіки.
54 Рожков
Владислав Олександрович

Рік вступу до аспірантури 2015

2018, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХДАФК, доцент кафедри легкої атлетики.
55 Рубан

Лариса

Анатоліївна

Рік вступу до аспірантури 2010

2015, Львів, ЛДУФК Д 35.829.01 Харків, ХДАФК, завідувач кафедри медичних дисциплін та охорони здоров’я.
56 Руміє

Солман Хані

Рік вступу до аспірантури 2003

06.10.2006, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Тимчасово не працює.
57 Середа

Наталія

Віталіївна

Рік вступу до аспірантури 2010

2014, Харків, ХДАФК,

К 64.862.01

Харків, ХДАФК, доцент кафедри менеджменту фізичної культури.
58 Синиця

Сергій

Васильович

Рік вступу до аспірантури 2007

2014, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Полтава, ПНПУ імені В. Г. Короленка, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання, адоптивної та масової фізичної культури.
59 Стадник (Левадня) Світлана Олександрівна

Рік вступу до аспірантури 2009

11.2012, Київ, НУФВСУ Харків, ХДАФК, помічник ректора з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри менеджменту фізичної культури.
60 Сутула (Невелика )

Анастасія

Василівна

Рік вступу до аспірантури 2011

2014, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, Національний фармацевтичний університет, доцент

кафедри фізичної реабілітації та здоров’я.

61 Таран

Лариса

Миколаївна

Рік вступу до аспірантури 1999

2008 Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХДАФК, доцент кафедри олімпійського і професійного спорту.
62 Тихорський Олександр Анатолійович

Рік вступу до аспірантури 2014

2017, Харків, К 64.862.01 Харків, ХДАФК, доцент кафедри атлетизму та силових видів спорту.

 

63 Тоні Хазім

Рік вступу до аспірантури 2012

2017, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Тимчасово не працює
64 Ту Яньхао

Рік вступу до аспірантури 2013

2018 Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Китай, Інститут фізичної культури Ченду, викладач кафедри легкої атлетики другого факультету фізичного виховання і тренування.
65 Харченко

Тетяна

Петрівна

Рік вступу до аспірантури 2006

2010, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, викладач  кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму (2016-2018 р.р.).
66 Хохлова (Уткіна) Олександра

Геннадіївна

Рік вступу до аспірантури 2012

2020, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Харків, ХДАФК, викладач кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму.
67 Чепурна

Віта

Сергіївна

Рік вступу до аспірантури 2003

2003, Харків, ХДАФК, 6486201 Харків. ХДАФК  викладач кафедри фізичної реабілітації і спортивної медицини  (2001-2004 р.р.).
68 Чжу Фен

Рік вступу до аспірантури 2006

2010 Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Тимчасово не працює
69 Ші Дунлінь

Рік вступу до аспірантури 2003

05.10.2006, Харків, ХДАФК, К 64.862.01 Тимчасово не працює.
70 Яддаден Белькасем Рік вступу до аспірантури 1995 1999, Київ, НУФВСУ, Д 26.829.01 Certified teacher of Ontario (Canada)/ Specialized teacher Physical Education and Health

Viamonde School Board

Jeunes sans frontiers secondary school

Сертифицированный учитель Онтарио (Канада) / Специализированный учитель физического воспитания и здоровья

Школьный совет

Средняя школа в Виамонде