лисенко

Лисенко Альберт Олексійович

старший викладач кафедри

Освіта: вища (закінчив Харківську державну академію фізичної культури та здобув другу вищу освіту «Магістр»  за спеціальністю «Фізична культура і спорт»; кваліфікація – тренер з обраного виду спорту, магістр фізичного виховання, тренер зі спортивних танців.

 

Досвід професійної діяльності. Суддя міжнародної категорії IDSA зі спортивних танців, суддя Національної «А» категорії ВФТС з танцювального спорту, склав іспити за кваліфікацією  «Вчитель танцю» за програмою Імперського суспільства вчителів танцю (Велика Британія) рівня складності «Member», керівник Харківського Центру спортивної хореографії.

  1. Дворазовий бронзовий призер чемпіонату Радянського Союзу (1990-1991 роки) серед професіоналів з Європейської програми танців і Seqvey St.
  2. Володар Кубку Радянського Союзу 1990 року серед професіоналів з Європейської програми.
  3. Перший представник України на змаганнях серед професіоналів з Європейської програми на відкритих чемпіонатах Франції, Голандії, Бельгії, Італії, Німеччини.
  4. Срібний призер командної зустрічі у складі збірної Скандинавії на відкритому чемпіонаті Німеччини 1991 року.
  5. Учасник у складі збірної СРСР товариської зустрічі СРСР – США, 1991 рік.

Підготував чемпіонів України, призерів чемпіонатів світу та Європи, майстрів спорту України міжнародного класу зі спортивних танців.

Спеціаліст у сфері сучасної хореографії, теорії та методики складно-координаційних видів спорту.

Наукові інтереси: тренерська діяльність, сучасні технології підготовки спортсменів зі спортивних танців.

Основні наукові праці:

Лисенко А.О. Спортивні танці (європейська програма): навч. посіб./А.О. Лисенко, О.В. Горбенко  Харків: ФОП Бровін О.В., 2020. 344 с.

ISBN 978-617-7912-32-2

Автор 16 наукових публікацій, з них 1 у системі Scopus та 15  опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях.

Підвищення кваліфікації, стажування. Пройшов курси підвищення кваліфікації «Забезпечення якості вищої освіти у сфері фізичної культури і спорту» в ХДАФК у грудні 2020 року.

Інші НПП