марченко

Марченков Михайло Костянтинович

доцент кафедри гімнастики, танцювальних видів спорту та хореографії. Заслужений тренер України з акробатичного рок-н-ролу.

Освіта: вища (у 1991 році закінчив Харківський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура і спорт»; кваліфікація – тренер-викладач зі спортивної гімнастики).

Досвід професійної діяльності – 32 роки. Особисті досягнення містяться в енциклопедії сучасної України. Тренером збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу.

 

Наукові інтереси: більш ніж 20 років розробляє науковий напрям, пов’язаний з дослідженням дидактичних технологій підвищення спортивно-технічної майстерності у гімнастичних видах спорту.

Основні наукові праці:

Марченков М.К. є автором 10 методичних праць. Серед яких: навчальні посібники «Теорія та методика обраного виду спорту» (спортивна гімнастика), «Теоретико-методичні основи викладання гімнастики».

Автор  30 наукових публікацій, з них 1 у системі Scopus, Web of Science та  10  опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях.

Підвищення кваліфікації, стажування. Пройшов стажування зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» на кафедрі «Фізичне виховання» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» з 09 грудня 2019 року по 27 грудня 2019 року; курси підвищення кваліфікації «Забезпечення якості вищої освіти у сфері фізичної культури і спорту» в ХДАФК у грудні 2020 року.

Інші НПП