image001

Окунь Дар’я Олександрівна

Старший викладач кафедри олімпійського і професійного спорт, кандидат наук з фізичного виховання і спорту

Освіта:
2006-2010 рр. – Харківська державна академія фізичної культури, напрям підготовки – Спорт, кваліфікація – викладач з фізичного виховання; тренер з туризму.
2011-2012 – Харківська державна академія фізичної культури, спеціальність ‒ олімпійський і професійний спорт, кваліфікація ‒ магістр тренер-дослідник.
2018 – захист дисертації на здобуття наукового ступеню кандидата наук з фізичного виховання та спорту за спеціальністю 24.00.01 «Олімпійський та професійний спорт».

Досвід професійної діяльності:
2011-2012 рр. – тренер-викладач з веслувального слалому Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи міста Харкова «Маяк+».
З 2018 і донині – викладач кафедри олімпійського і професійного спорту Харківської державної академії фізичної культури.

Наукові інтереси:
Сучасна система побудови тренувального процесу у веслувальних видах спорту, олімпійський та професійний спорт.

Основні наукові праці:
Автор 38 публікацій, з них 15 наукових праць, які опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях, зокрема 6 статей у періодичних виданнях, які включено до наукометричної бази Scopus.

Професійна і громадська діяльність:
• Майстер спорту України з веслувального слалому.
• Голова Ради молодих вчених Харківської державної академії фізичної культури.
• Неодноразовий модератор науково-практичних конференцій Харківської державної академії фізичної культури.
• Відповідальний виконавець ініціативної наукової теми кафедри олімпійського і професійного спорту «Перспективні напрями вдосконалення теоретичного та методичного забезпечення тренувальної діяльності у сучасному спорті» на 2020-2024 рр. (номер державної реєстрації 0120U101061).

Відзнаки та нагороди:
2020 – Почесна грамота Відділення НОК України в Харківській області «За особистий персональний внесок в пропаганду та розвиток олімпійського руху та з нагоди 20-річчя Відділення НОК України в Харківській області».
2020 – Подяка голови Харківської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики в галузі освіти.

Підвищення кваліфікації:
1. Курси підвищення кваліфікації на базі Харківської державної академії фізичної культури «Забезпечення якості вищої освіти у сфері фізичної культури та спорту», 19-30.10.2020 р., Договір № 81/20/20-21

Other Members