рябченко

Рябченко Ольга Вікторівна

старший викладач кафедри

Освіта: вища (у 2010 році закінчила ХНПУ ім. Г.С. Сковороди з червоним дипломом бакалавра та в 2011 році – з червоним дипломом магістра).

Досвід професійної діяльності: 8 років. Протягом 01.09.2012-26.02.2016 років – викладач спеціалізації “аеробіка”, відповідальна за спортивну роботу на історичному і філософському факультетах, тренер збірної команди ХНУ ім. Каразіна з художньої гімнастики. Майстер спорту України з художньої гімнастики. В 2019 році – тренер студентської збірної команди Харківської області, яка посіла  перше місце на ХІV літній Універсіаді України з художньої гімнастики. З 2016 року за сумісництвом тренер-викладач на відділенні гімнастики художньої в КЗ “КДЮСШ №1 ХМР”. Має вихованок, які виконали норму кандидат у майстри спорту. Нагороджена грамотами і дипломами за високі професійні досягнення у розвитку дитячо-юнацького спорту та за вагомий внесок у реалізацію державної політики у сфері фізичної культури і спорту студентської молоді.

Наукові інтереси: наукові дослідження у сфері спорту і його сучасних технологій підготовки спортсменок  з художньої гімнастики.

Основні наукові праці: є автором 10 наукових публікацій, які включенi до переліку наукових фахових видань України, бере активну участь у міжнародних конференціях і семінарах Академії та за її межами.

Підвищення кваліфікації, стажування. Пройшла підвищення кваліфікації при кафедрі музично-ритмічного виховання і єдиноборств Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С.Сковороди; посвідчення з 20.03.2017-20.04.2017р. (06/23-303).

Інші НПП