Майбутні захисти

Арканія Русудан Автанділівна

 

Назва дисертації: «Засвоєння та подальше удосконалення ударів ногами в системі річної підготовки юних таеквондистів 11-12 років».

Дата захисту – 6 жовтня о 12.00

Науковий керівник: Ананченко Костянтин Володимирович, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, доцент кафедри одноборств Харківської державної академії фізичної культури.

Офіційні опоненти:

  • Єрмаков Сергій Сидорович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та методики фізичного виховання Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди;
  • Загура Федір Іванович, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, завідувач кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

 

 

 

Сова Марія Анатоліївна

Назва дисертації: «Удосконалення спеціальної техніко-тактичної підготовки кваліфікованих спортсменів у мотокросі на мотоциклах з колясками на передзмагальному етапі річного макроциклу».

Дата захисту – 6 жовтня о 14.00

Науковий керівник: Градусов Володимир Олексійович, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри олімпійського та професійного спорту Харківської державної академії фізичної культури.

Офіційні опоненти:

  • Рибак Олег Юрійович, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, професор кафедри водних та не олімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського;
  • Кувалдіна Ольга Вікторівна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, доцент кафедри теоретичних основ олімпійського та професійного спорту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

 

 

 

 

 

 

Уткіна Олександра Геннадіївна

 

Назва дисертації: «Побудова тренувального процесу юних лижниць-біатлоністок 11-14 років в період становлення специфічного біологічного циклу».

Дата захисту – 7 жовтня о 12.00

Науковий керівник: Пруднікова Марина Сергіївна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, доцент кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму Харківської державної академії фізичної культури.

Офіційні опоненти:

  • Ахметов Рустам Фагимович, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, завідувач кафедри теоретико-методичних основ фізичного виховання та спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка;
  • Карленко Василь Павлович, кандидат педагогічних наук, професор, професор кафедри легкої атлетики, зимових видів та велосипедного спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України.

 

 

 

Крайник Ярослав Богданович

 

Назва дисертації: «Використання спеціалізованих легкоатлетичних бігових і стрибкових вправ для формування фізичної та техніко-тактичної підготовленості юних футболістів 13-14 років різного ігрового амплуа».

Дата захисту – 7 жовтня о 14.00

Науковий керівник: Мулик Вячеслав Володимирович, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту Харківської державної академії фізичної культури. Офіційні опоненти:

  • Лісенчук Геннадій Анатолійович, доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, професор кафедри теорії та методики фізичної культури Миколаївського національного університету іменi В.О.Сухомлинського;
  • Мітова Олена Олександрівна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри спортивних ігор Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту.