Спортивний меседж пролунав з Харкова про початок XIV літньої Універсіади України

 

20 вересня 2018 року в місті Харкові під час святкування Міжнародного дня студентського спорту оголошено про значну подію в студентському спорті – проведення XIV літньої Універсіади України.

Багатоступеневі спортивні змагання розпочинаються з вересня 2018 року у закладах вищої освіти, другий етап – територіальні, обласні змагання.

Фінальні змагання XIV літньої Універсіади України з 17 видів спорту відбудуться у 2019 році і триватимуть до 2 червня 2019 року.

За підсумками особистих результатів спортсменів буде сформовано студентську збірну команди України на виступ у XXX Всесвітній Універсіаді, яка відбудеться у м. Неаполі (Італійська Республіка). 

Міжнародний день студентського спорту об’єднав студентів усієї країни у спортивних заходах, присвячених цій події.

Харків став початківцем з організації спортивно-масової роботи, залученні студентської молоді до занять спортом.

Учасниками спортивного свята, що відбулося на території фізкультурно-спортивного комплексу «Локомотив» стали приблизно 5000 студентів та викладачів Харківської державної академії фізичної культури, а також спортсмени з інших регіонів України, харків'яни та гості міста.

Родзинкою святкування стало проведення флешмобу з підтягування на поперечині, що стартував одночасно у всіх закладах вищої освіти України.

Цей захід об’єднав прихильників здорового способу життя зі всієї країни та став джерелом гарного настрою і оптимізму на весь майбутній навчальний рік.

Прес-центр Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Харківській області