Студентський спорт – основа рухової активності молоді

 

31 січня 2019 року в Харківській державній академії фізичної культури відбулася робоча зустріч керівника відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області Ажиппо Олександра Юрійовича з президентом Харківської обласної федерації боксу Задорожним Леонідом Яковичем.

Очільники громадських організацій спортивного спрямування розглянули низку стратегічних питань щодо розвитку студентського спорту в Харківській області, зокрема проведення обласних та міжнародних студентських змагань з боксу.

Також відбулось урочисте підписання договору про співпрацю між відокремленим підрозділом Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області та Харківською обласною федерацією боксу.

Спільна зацікавленість у розвитку студентського спорту на Харківщині громадських організацій спортивного спрямування скерована на якісне проведення обласних щорічних змагань «Спорт протягом життя» серед студентів закладів вищої освіти з забезпеченням кваліфікованого суддівства змагань.

Відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області поступово проводить організаційні заходи з метою практичного втілення в Харківській області статутних ідей та завдань Спортивної студентської спілки України, поширення основних напрямків діяльності щодо залучення студентів у позанавчальний час до фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності у навчальних закладах, організації і проведення спортивних змагань серед студентів.

 

Прес-центр відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області