Кубок України зі скелелазіння

З 6 по 8 листопада в Києві відбулися фінальні етапи Кубка України зі скелелазіння, які підвели підсумки усього кубкового сезону 2020 року. Спортсмени з 11 регіонів України змагалися за медалі в дисциплінах трудність та боулдерінг. За підсумками фінальних етапів та усього сезону на рахунку збірної Харківської області 4 золоті, 4 срібні та 10 бронзових нагород. В змаганнях серед чоловіків на рахунку харківських скелелазів «золото» не було, але здобуті 1 срібна та 5 бронзових медалей. Леонід Осадчій, студент 3 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму посів третє місце на фінальному етапі з боулдерінгу та став другим у підсумку всіх етапів. Крім того на рахунку Леоніда третє місце в трудності за підсумками усіх етапів Кубка.