Спортивна гордість Академії

Кубок України з шорт-треку, м. Харків

24 та 25 грудня в харківському льодовому комплексі «Салтівський льод» відбувся Кубок України з шорт-треку, на якому харків’яни здобули 19 медалей, зокрема 5 золотих.

Участь в змаганнях взяли 40 спортсменів, які розіграли медалі на дистанціях 500 м, 1000 м та 1500 м серед чоловіків та жінок, а також в естафетах. На рахунку харківських спортсменів були 5 золотих, 6 срібних та 8 бронзових нагород.

Переможцями та призерами змагань стали студенти Академії:

Владислав Неміро – 2 місце дистанція 1500 м, 3 місце дистанція 500 м, 2 місце дистанція 1000 м;

Микита Неміро – 3 місце дистанція 1500 м, 2 місце дистанція 500 м.

У чоловічій естафеті на 5000м «золото» здобула команда Харків-1, до складу якої увійшли студенти кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму – Владислав Неміро та Микита Неміро, студенти 2 курсу, і Дмитро Покровський, студент магістратури. Трете місце посіла команда Харків-2, у склад  якої увійшов Раміль Белевцов, студент магістратури кафедри психології у сфері фізичної культури і спорту.