Микита Горбатенко – «Спортивна зірка Слобожанщини» у листопаді

3 грудня 2020 року відбулося засідання комісії з визначення кращого спортсмена Харківської області «Спортивна Зірка Слобожанщини» за підсумками виступів на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях протягом листопада 2020 року, участь в якому взяли члени регіонального олімпійського осередку Харківщини, представники спортивних організацій області та міста Харкова, засобів масової інформації.

У результаті голосування кращими спортсменами області обрано Іллю Тогобицького та Микиту Горбатенка, студента 1 курсу кафедри атлетизму та силових видів спорту,  які стали в складі збірної команди України чемпіонами Європи з боксу серед молоді в місті Будва (Чорногорія). Ілля Тогобицький переміг у ваговій категорії до 75 кг, Микита Горбатенко – у категорії до 91 кг.

Кращими тренерами стали їх особисті наставники: Роман Черніков та Богдан Даніленко, а також  Сергій Данільченко та Віталій Яровий.

У роботі засідання комісії брали участь голова Відділення НОК Віктор Христоєв, заступник голови Харківської ОДА Євген Грицьков та голова федерації боксу Харківської області Леонід Задорожний.