Міжнародний турнір Winter Star з фігурного катання, м. Мінськ

З 11 по 13 грудня 2020 року в м. Мінськ (Білорусь) відбувся Міжнародний турнір Winter Star з фігурного катання. Українські фігуристи здобули чотири нагороди міжнародного турніру Winter Star, три з них вибороли танцювальні дуети, які виступали в категоріях сеньйори та юніори.

У змаганнях дорослих танцюристів не було рівних Дар’ї Поповій та Володимиру Бєлікову, студентам Академії. Учні Галини Чурілової лідирували після ритмічного танцю і такий саме майстер-клас продемонстрували в довільному. Яскраве та емоційне виконання програми з елементами четвертого рівня забезпечило нашим фігуристам перемогу.

Спортивний характер показав у ході змагань ще один харківський дует – юніори Марія Пінчук/Микита Погорєлов, студент Академії. Ритмічний танець фігуристи завершили з «дідакшеном» за падіння партнерки і посіли в цьому виді четверте місце. Але в довільній програмі Марія та Микита вже не дали підстав для критики. Вони чудово відкатали свою композицію, «заробивши» високі рівні на складних підтримках та обертанні, і зійшли на другу сходинку п’єдесталу.

Нагадаємо, передноворічний міжнародний турнір Winter Star проводився вперше. У ньому взяли участь фігуристи більше ніж з 10 країн, які змагалися у вікових групах  сеньйори та юніори в чоловічому одиночному катанні, жіночому одиночному катанні, парному катанні та спортивних танцях на льоду.